Duszpasterstwo w dobie epidemii

W związku z szalejącą na całym świecie epidemią władze państwowe i kościelne wprowadziły zmiany w organizacji pracy duszpasterskiej
Szczegóły

Ks. mgr Piotr Stasiński

W naszej parafii od 2017 r. Pochodzi z parafii św. Marcina z Tours w Gostyninie. Święcenia kapłańskie przyjął 18 czerwca … Więcej

Ks. prał. dr Ireneusz Wrzesiński

Data i miejsce urodzenia: 22 stycznia 1941 r., Złotopolice Data i miejsce święceń: 13 czerwca 1965 r., Płock W parafii … Więcej

Ks. kan. mgr Zbigniew Adamkowski

Data i miejsce urodzenia: 3 grudnia 1957 r., Mława Data i miejsce święceń: 6 czerwca 1982 r., Płock W parafii … Więcej