Niedziela 19 czerwca
7.00 |
1. + rodzice Julianna i Czesław Krupińscy. 2. za parafian. |
8.30 |
1. + Kazimiera, Franciszek, Stanisław i Szczepan Chodkowscy. 2. + Zdzisław Moszczyński – od ucz. pog. – następna 27 czerwca godz. 6.30. |
10.00 |
+ Leon i Krzysztof Rutkowscy, rodzice Sitkowscy i dziadkowie Rutkowscy. |
11.30 |
+ Longin Jankowski – 3 r.śm. oraz Teresa Jankowska. |
13.30 |
Poświęcenie pól w Niestumiu. |
16.00 |
1. + Edmund Malinowski – 2 r. śm. oraz Marianna i Eugeniusz Malinowscy. 2. + Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog. – następna 28 czerwca godz. 6.30. |
18.00 |
+ Mieczysław i Bronisława Bala. |
Poniedziałek 20 czerwca
6.30 |
+ Helena Kołakowska – od ucz. pog. – następna 29 czerwca godz. 6.30. |
7.00 |
1. + Dariusz Jezierski – od ucz. pog. – następna 30 czerwca godz. 6.30. 2. + Zofia Słupecka – od ucz. pog. – następna 5 września godz. 6.30. |
8.30 |
+ rodzice Genowefa i Wincenty Prządak, Władysława i Antoni Szelkowscy oraz Mirosław Sobierajski – 8 r. śm. |
18.00 |
+ Helena Koniecka – 7 r. śm. i Tadeusz Koniecki – 22 r. śm. |
Wtorek 21 czerwca
6.30 |
+ Agnieszka Ponikiewska – od ucz. pog. – następna 5 września godz. 8.30. |
7.00 |
1. + Marianna Lambert – od ucz. pog. 2. + Eugeniusz Prusiński – od ucz. pog. |
8.30 |
+ Tadeusz Malinowski – 20 r. śm. |
18.00 |
+ Antoni Pniewski – 9 r. śm. oraz rodzice Stanisława i Roman Pniewscy. |
Środa 22 czerwca
6.30 |
+ Krzysztof Kozak – od ucz. pog. – następna 5 września godz. 7.00. |
7.00 |
1. + Zbigniew Kacprzyński – od ucz. pog. – następna 6 września godz. 6.30. 2. + Barbara Grobelna – od ucz. pog. – następna 6 września godz. 8.30. |
8.30 |
+ Stanisław Staszewski i rodzina Dąbrowskich. |
18.00 |
1. + Edmund Kwiatkowski – z okazji Dnia Ojca i Zofia Kwiatkowska – z okazji Dnia Matki. 2. W int. Odnowy w Duchu Św. |
Czwartek 23 czerwca
6.30 |
+ Roman i Andrzej Pater. |
7.00 |
1. + Helena, Józef i Janusz Kowalscy. 2. + Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 7 września godz. 6.30. |
8.30 |
+ Alicja Szymanowska – od ucz. pog. – następna 7 września godz. 7.00. |
18.00 |
+ Jerzy Kleniewski – 2 r. śm. |
Piątek 24 czerwca
6.30 |
+ Hanna Zdrojewska – 14 r. śm. |
|
7.00 |
1. + Jan Wilga /z okazji imienin/ i Jerzy Wilga. 2. + Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog. – następna 7 września 8.30. |
|
8.30 |
+ Tadeusz Barcikowski, Władysław i Hanna Szuba, Wacław i Edwarda Organek oraz Alina Kalinowska. |
|
18.00 |
+ Jan i Witold Ruszczyccy oraz Jacek Kosior. |
Sobota 25 czerwca
6.30 |
1. + Jan Malinowski i Władysław Stańczak. 2. + Leszek Goździewski – od ucz pog. – następna 8 września godz. 6.30. |
8.30 |
W int. obrony życia i obrońców życia oraz za ks. opiekuna. |
18.00 |
Ślub. |
19.00 |
Ślub. |