» » » Intencje 12-18 listopada

Intencje 12-18 listopada

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 12 listopada  

  7.00

+ Lidia Olszewska – 15 r. śm. Stanisław-Lech Olszewski – 6 r. śm.

  8.30

+ Halina i Kazimierz Ugoda.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Jadwiga i Franciszek Rudniccy oraz Feliksa i Michał Wasińscy.

16.00

+ Grzegorz i Mirosław Dębscy oraz Regina, Zygmunt i Leszek Kąkol.

18.00

+ Eugeniusz Junka – 5 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 13 listopada

  6.30

+ Kazimierz Krupiński – od ucz. pog. – następna 8 stycznia godz. 7.00.

  7.00

1. + Grzegorz Malanowski – od ucz. pog.

2. + Grzegorz Malanowski – od ucz. pog. – następna 9 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ r-ce Zofia Dalkiewicz – 7 r. śm. i Stanisław Dalkiewicz.

18.00

+ Czesława i Jan Liszka.

 

WTOREK 14 listopada

  6.30

Za zmarłych dobrodziejów Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

1. + Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog.

2. + Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog. – następna 9 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Andrzej Wodzyński – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz. 6.30.

18.00

+ Ireneusz Kirzyc – 8 r. śm.

 

ŚRODA   15 listopada   

  6.30

+ Teresa Żebrowska – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz. 7.00.

  7.00

1. + Mirosław Dębski – od ucz. pog.

2. + Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Elżbieta Moszczyńska – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ r-ce Zofia i Ireneusz Maliszewscy i Andrzej Maliszewski.

 

CZWARTEK  16 listopada

  6.30

1. + Barbara Wierzbicka – od ucz. pog.

2. + Barbara Wierzbicka – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Wosiński – 1 r. śm.

  8.30

+ Kazimiera Parzychowska – 30 r. śm. i rodzina Parzychowskich.

18.00

+ Edmund Kosmowski /z okazji imienin/.

 

PIĄTEK  17 listopada  

  6.30

+ Barbara Garnowska – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 6.30.

  7.00

1. + Leszek Kownacki – od ucz. pog.

2. + Leszek Kownacki – od ucz. pog.

  8.30

+ Zdzisław Białobrzeski – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Agnieszka Dobrzyńska – 5 r. śm.

 

SOBOTA  18 listopada

  6.30

+ Feliksa Garnowska – od ucz. pog. – następna 15 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Kazimierz i Wiesława Ruszczyccy i Henryk Stryjewski.

  8.30

+ rodzice Gołębiowscy, rodzice Wysoccy i Rozalia Mikucka

18.00

+ Adam Jabłonowski – 38 r., Kazimiera Jabłonowska – 27 r., Jadwiga Piejdak – 10 r. śm., Stanisław Piejdak – 25 r. śm., dziadkowie z obojga stron i Paweł Suchoparski.