Posługują w naszej Wspólnocie parafialnej:

Filtruj

Ks. kan. mgr Zbigniew Adamkowski

Data i miejsce urodzenia: 3 grudnia 1957 r., Mława Data i miejsce święceń: 6 czerwca 1982 r., Płock W parafii … Więcej

Ks. mgr Piotr Stasiński

W naszej parafii od 2017 r. Pochodzi z parafii św. Marcina z Tours w Gostyninie. Święcenia kapłańskie przyjął 18 czerwca … Więcej

Ks. mgr Stanisław Gurzkowski

W naszej parafii od 2019 r. Pochodzi z parafii św. Dionizego w Koziczynku. Święcenia kapłańskie przyjął 7 czerwca 2003 r. … Więcej

Ks. mgr Michał Podgórski

W naszej parafii od 2019 r. Pochodzi z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Płońsku. Święcenia kapłańskie przyjął 14 czerwca … Więcej

Ks. prał. dr Ireneusz Wrzesiński

Data i miejsce urodzenia: 22 stycznia 1941 r., Złotopolice Data i miejsce święceń: 13 czerwca 1965 r., Płock W parafii … Więcej