Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 30 stycznia – 5 lutego

Intencje 30 stycznia – 5 lutego

NIEDZIELA, 30 stycznia

  7.00 Za parafian.
  8.30 + Stanisław Komorowski /z okazji urodzin/.
10.00 + rodzice Helena i Zygmunt Malinowscy, dziadkowie Malinowscy oraz Tolek Malinowski.
11.30 + Jadwiga, Józef i Tadeusz Kuczyńscy.
16.00 + Edward i Stanisława oraz ich synowie Andrzej i Henryk Jurkiewicz.
18.00 + Stefan Sadowski oraz Krystyna i Krzysztof Sadowscy.

 

PONIEDZIAŁEK, 31 stycznia

  6.30 + Karolina Przybyłowska – od ucz. pog. – następna 25 lutego godz. 6.30.
  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30 + Apolonia i Stanisław Klimkowscy.
18.00 + Jadwiga Kirzyc.

 

WTOREK, 1 lutego

  6.30 + Tadeusz Pijanowski – od ucz. pog. – następna 25 lutego godz. 7.00.
  7.00 + Wiesława Szypulska – od ucz. pog.
  8.30 + Sławomir Kowalkowski – 26 r. śm.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA, 2 lutego /Matki Bożej Gromnicznej/

  6.30 + Wioleta Ułasiewicz – od ucz. pog.
  7.00 + Dziadkowie Jan i Janina Roman oraz Edmund i Stanisława Kobylińscy.
  8.30 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Anny, Radka, Dawida, Aleksandra i Weroniki oraz rodzin Stolarczyków i Dębskich.
10.00 + Henryk Pęter – 10 r. śm.
18.00 Intencja dziękczynna Siostry Almy i Siostry Katarzyny za łaskę powołania pasyjnego z prośbą o dalsze błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie.

 

CZWARTEK, 3 lutego

  6.30 + Zbigniew Jaroszewski – od ucz. pog. – następna 28 lutego godz. 6.30.
  7.00 + Zygmunt i Cecylia Anuszewscy – od ucz. pog. – następna 2 marca godz. 7.00.
  8.30 + Anna Rzeplińska.
18.00 W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

PIĄTEK, 4 lutego

  6.30 + Helena Miączyńska – od ucz. pog.
  7.00 + Bonifacy Miączyński – od ucz. pog.
  8.30 + Wanda Niekraś – od ucz. pog.
18.00 + Henryk Szweda – 10 r. śm.

 

SOBOTA, 5 lutego

  6.30 + Helena Żochowska – od ucz. pog.
  7.00 + Stanisława Tomaszewska – od ucz. pog. – następna 2 marca godz. 8.30.
  8.30 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 26 marca godz. 8.30.
18.00 + Marianna i Zygmunt Sitek oraz Siostra zakonna Fabiola i rodzina Sitek.