Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 27 marca – 2 kwietnia

Intencje 27 marca – 2 kwietnia

 

NIEDZIELA, 27 marca (Rekolekcje)

  7.00 1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Danuty Bałut z okazji 90 rocznicy urodzin.

2. Za parafian.

  8.30 + Janusz Zasadzki – 5 r. śm.
10.00 + Janusz Kaczyński.
11.30 1. + Franciszek, Anna i Ferdynand Więckiewicz oraz Aniela, Franciszek i Sylwester Mysiakowscy.

2. + Marianna – 5 r. śm. i Władysław Baranowscy.

16.00 + Wiesław Krzyżanowski – 20 r. śm. i Helena Kacperska – 27 r. śm.
18.00 + Aniela Jaworska – 5 r. śm. i Bolesław Jaworski.

 

PONIEDZIAŁEK, 28 marca (Rekolekcje)

  6.30 + Antoni Jastrzębowski.
  8.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.
10.00 + Helena, Edmund, Jan i Robert Wypyscy.
11.30 + Janina Grabowska – 2 r. śm. i Janusz Grabowski oraz Robert Grabowski.
16.00 + Tadeusz Podgórski – 10 r. śm.
18.00 + Leokadia Kęsicka – 1 r. śm.

 

WTOREK, 29 marca (Rekolekcje)

  6.30 + Zygmunt i Cecylia Anuszewscy – od ucz. pog. – następna 21 kwietnia godz. 7.00.
  8.30 + Marianna, Władysław, Zdzisław, Michał, Andrzej i Sławomir Malinowscy oraz Kazimiera Stańczak, Helena Lewandowska i Stefan Opoński.
10.00 + Stanisława Tomaszewska – od ucz. pog.
11.30 + Dariusz Kosakowski – od ucz. pog.- następna 22 kwietnia godz. 6.30.
16.00 + Helena Cichocka.
18.00 + Gerard Krzemiński.

 

ŚRODA, 30 marca (Rekolekcje)

  6.30 + Jerzy Mąka – od ucz. pog. – następna 25 kwietnia godz. 6.30.
  8.30 + Ryszard Borkowski – od ucz. pog.
10.00 + Irena Pawelec /intencja od koleżanki Ireny/.
11.30 + Bożena Cichocka.
16.00 + Jerzy Kondracki – 1 r. śm.
18.00 + Kazimierz Perzanowski – 10 r. śm.

 

CZWARTEK, 31 marca

  6.30 + Hanna i Wawrzyniec Załęscy – od ucz. pog. – następna 25 kwietnia godz. 7.00.
  7.00 + Wiesława Sadowska – od ucz. pog. – następna 26 kwietnia godz. 6.30.
  8.30 + Jerzy Jaroszewski – od ucz. pog.
18.00 + Wacław Milewski – 28 r. śm. oraz Czesława i Piotr Milewscy.

 

PIĄTEK, 1 kwietnia

  6.30 + Bogumiła Traczyk – od ucz. pog. – następna 26 kwietnia godz. 7.00.
  7.00 + Janina i Jan Kuczyńscy, Roman, Stanisław i Marianna Rutkowscy, Władysław, Stanisław i Konrad Kurzęccy oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30 + Janina Podsiadlik – 1 r. śm.
18.00 + Zbigniew Bastecki.

 

SOBOTA, 2 kwietnia

  6.30 + Jacek Szczygielski – od ucz. pog. – następna 27 kwietnia godz. 6.30.
  7.00 + Zbigniew Banasiak.
  8.30 1. + Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.+ Alina Grycz – int. od Odnowy w Duchu Świętym.

18.00 + r-ce Kazimiera i Henryk Rapkiewicz.