Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 13-19 lutego

Intencje 13-19 lutego

 

NIEDZIELA, 13 lutego

  7.00 + Marianna Orłowska – 13 r. śm. i Stanisław Orłowski – 8 r. śm.
  8.30 + Mirosław Pieńkowski – 41 r. śm. oraz Jadwiga i Szczepan Pieńkowscy.
10.00 Za parafian /chrzty/.
11.30 + rodzice Waleria i Józef Kuskowscy.
16.00 + Janina Pazyrska – 10 r. śm. i Eugeniusz Pazyrski – 17 r. śm.
18.00 + Dariusz i Andrzej Purzyccy oraz Jan i Pelagia Bartołd.

 

PONIEDZIAŁEK, 14 lutego

  6.30 + Jerzy Jaroszewski- od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 6.30.
  7.00 + Bogumiła Traczyk – od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 7.00.
  8.30 + Franciszek Szcząchor – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 6.30.
18.00 + Lidia Kopczyńska – int. od Krzysztofa.

 

WTOREK, 15 lutego

  6.30 + Jacek Szczygielski – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 7.00.
  7.00 + Romuald Mróz – od ucz. pog.
  8.30 + Maria Piątkowska – od ucz. pog.
18.00  + Kazimierz-Maciej Wernicki.

 

ŚRODA, 16 lutego

  6.30  + Danuta Rojewska.
  7.00 + Krystyna Liszewska – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 7.00.
  8.30 + Zbigniew Bastecki.
18.00 O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK, 17 lutego

  6.30 + Mariusz Berkowski.
  7.00 + Marianna Podsiedlik.
  8.30 + Mieczysława Grądziel.
18.00 + Krzysztof Zawadzki i Eugeniusz Zawadzki – 1 r. śm.

 

PIĄTEK, 18 lutego

  6.30 + Stanisław Płoski – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 8.30.
  7.00 + Ryszard Kutnik – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 8.30.
  8.30 + Krzysztof Pikus – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 6.30.
18.00 + Kazimierz – 6 r. śm. oraz Anna i Jan Łubińscy i ich rodzice Pelagia i Stanisław.

 

SOBOTA, 19 lutego

  6.30 + Zofia i Stanisław Górscy – od ucz. pog. – następna 12 marca godz. 6.30.
  7.00 + Helena Laskowska – int. od Cecylii Głud.
  8.30  + Maria-Emilia Wichlińska.
18.00 + Genowefa – 20 r. śm. i Stanisław Retajczyk.