Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 9-15 maja

Intencje 9-15 maja

NIEDZIELA 9 maja

  7.00 1. + Stanisław Cybulski z okazji imienin.

2. + Emilia Cichowska.

  8.30 + Alina Kierzkowska – 21 r. śm. i Zdzisław Kierzkowski.
10.00 W int. Marka Mackiewicza z okazji 57 rocznicy urodzin – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.
11.30 1. + Halina Noremberg 21 r. śm., Stanisława, Marian i Andrzej Noremberg oraz Wiesława Chrzanowska.

2. Z okazji 40 rocznicy urodzin Doroty Grochockiej z podziękowaniem za wyzdrowienie i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze życie – int. od rodziców.

16.00 + Stanisław i Stanisława Tatkowscy, Barbara, Marian i Sławomir Piątkowscy.
18.00 1.+ Jan Kordowski – 1 r. śm.

2. Za parafian.

 

PONIEDZIAŁEK 10 maja

  6.30 + Janina Paprotna – od ucz. pog. – następna 24 sierpnia godz. 7.00.
  7.00 + Janusz Kaczyński – od ucz. pog. – następna 11 czerwca godz. 7.00
  8.30 + Marek Radziwonka /1 greg./
18.00 + Stanisław Szwonder /z okazji imienin/ oraz Bronisława i Walenty Orzech.

 

WTOREK 11 maja

  6.30 + Wiesława Guzik – int. od Stanisława i Herminy z synami.
  7.00 + Kazimierz Janiszewski – 4 r. śm.
  8.30 + Marek Radziwonka /2 greg./
18.00 + Helena Miazek – 42 r. śm. oraz mąż Piotr Miazek i córka Alina Ziarkiewicz.

 

ŚRODA 12 maja

  6.30 + Marianna Cichocka, jej rodzice i rodzeństwo.
  7.00 1. + Stanisław Borowiec – 20 r. śm.

2. O odzyskanie wzroku dla Wojtusia Runkie, o dalsze Boże błogosławieństwa, silną wiarę, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Wojtusia, jego rodziców Agaty i Roberta oraz siostry Liliany.

  8.30 1. + Maria Piątkowska – 1 r. śm. – następna 13 czerwca godz. 7.00.

2. + Marek Radziwonka /3 greg./

18.00 + Grzegorz Malanowski – 6 r. śm.

 

CZWARTEK 13 maja

  6.30 + Zofia Kuchalska – od ucz. pog. – następna 23 sierpnia godz. 7.00.
  7.00 1. + Marek Radziwonka /4 greg./

2. + Anna Król – 3 r. śm.

  8.30 + Adam Ignatowski – 4 r. śm.
18.00 + Barbara Grobelna – 5 r. śm. i Stanisław Grobelny.

 

PIĄTEK 14 maja

  6.30 + Stanisław Nawotka – od ucz. pog. – następna 24 sierpnia godz. 6.30.
  7.00 + Franciszek Szcząchor od brata Bolesława z żoną Genowefą.
  8.30 + Marek Radziwonka /5 greg./
18.00 + Stanisław Kanclerz, Helena i Stanisław Szczypińscy.

 

SOBOTA 15 maja

  6.30 + Marek Radziwonka /6 greg./
  7.00 + Zofia, Jan i Józef Sikorscy oraz Zofia Zymler.
  8.30 1. + Zofia i Andrzej Banasiak

2. + Bonifacy, Janina, Zofia i Leon Myślińscy oraz zmarli z rodziny Myślińskich i Bugajskich.

13.00 I Komunia Święta.
18.00 + S. Ładysława Młynarska.