Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 7-13 marca

Intencje 7-13 marca

NIEDZIELA 7 marca

  7.00 1. + Irena i Andrzej Sokołowscy.

2. Za parafian.

  8.30 + Helena, Wacław, Stanisław i Jan Sachmacińscy oraz dziadkowie Sachmacińscy i Krętkowscy.
10.00 + Stanisława Noremberg – 8 r. śm. oraz Marian Noremberg, Halina Noremberg, Andrzej Noremberg i Wiesława Chrzanowska.
11.30 + Jerzy Bieranowski.
16.00 + Witold Ruszczycki – 21 r. śm.
18.00 + Mieczysław Świątek – 5 r. śm., Zygmunt Świątek – 19 r. śm., Leszek Świątek oraz rodziny Świątek i Ropelewskich.

 

PONIEDZIAŁEK 8 marca

  6.30 + Regina Wernik – od ucz. pog. – następna 27 kwietnia godz. 6.30.
  7.00 + Jadwiga i Jerzy Wolińscy – od ucz. pog. – następna 28 kwietnia godz. 6.30.
  8.30 + Jan Śmietanka – od ucz. pog. – następna 28 kwietnia godz. 7.00.
18.00 + Jadwiga Jabóbiak – 11 r. śm. i Czesław Jabóbiak oraz ich rodzice.

 

WTOREK 9 marca

  6.30 + Zbigniew Osiecki – od ucz. pog. – następna 29 kwietnia godz. 6.30.
  7.00 + Stanisław-Leszek Żbikowski – od ucz. pog. – następna 29 kwietnia godz. 7.00.
  8.30 + Jan Kordowski – od ucz. pog.
18.00 + Andrzej Rulkowski – 22 r. śm. oraz Elżbieta i rodzice Rulkowscy.

 

ŚRODA 10 marca

  6.30 + Dariusz Kosakowski – od ucz. pog. – następna 30 kwietnia godz. 6.30.
  7.00 + Mirosław Tomaszewski – od ucz. pog. – następna 4 maja godz. 6.30.
  8.30 + Bogdan Kowalski – od ucz. pog. – następna 4 maja godz. 8.30.
18.00 1. O błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

2. + tragicznie zmarłe nauczycielki-instruktorki ZHP: Beata-Sylwia Blicharska, Mirosława Podlińska-Zadrożna, Iwona Ruszczyńska, Daniela Nowakowska, Janina Piotrowska, Henryka Tańska i Iwona Ciarkowska.

 

CZWARTEK 11 marca

  6.30 + Maria Piątkowska – od ucz. pog. – następna 5 maja godz. 6.30.
  7.00 + Wojciech Malik – od ucz. pog.
  8.30 + Sylwester Sosnowski – od ucz. pog. – następna 6 maja godz. 7.00.
18.00 + Hanna i Wawrzyniec Załęscy – od ucz. pog. – następna 17 marca godz. 16.00.

 

PIĄTEK 12 marca

  6.30 + Irena-Ewa Bobis – od ucz. pog. – następna 7 maja godz. 7.00.
  7.00 + Zbigniew Maculewicz – od ucz. pog.
  8.30 + Wiesława Guzik – od ucz. pog.
18.00 + Krystyna Mioduszewska – 27 r. śm. Antoni Mioduszewski – 26 r. śm., Bożena Smosarska – 8 r. śm. i Marian Sosiński.

 

SOBOTA 13 marca

  6.30 + Janina Paprotna – od ucz. pog. – następna 10 maja godz. 6.30.
  7.00 + Henryk Chrzutek.
  8.30 + Regina Popielarska – 9 r. śm.
18.00 + Barbara Grobelna /z okazji urodzin/.