Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 7-13 listopada

Intencje 7-13 listopada

NIEDZIELA, 7 listopada

  7.00 1.+ rodzice Marianna i Czesław Frąckiewicz oraz Henryk i Aleksandra Frąckiewicz, Krystyna, Jan i Sławomir Gołoś, dziadkowie Sosnowscy i Frąckiewicz.

2. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Krzysztofa.

  8.30 + Jadwiga Kaliszewska – 3 r. śm.
10.00 + r-ce Stanisław i Halina Klimkowscy.
11.30 1. + Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Basak, Jadwiga Piwońska, Mirosław Kostrzewski.

2. + Jarosław Górecki – z okazji urodzin.

16.00 + Sławomir Zuchora.
18.00 + Piotr Sokolnicki – 10 r. śm., Stanisław Sokolnicki oraz dziadkowie Wesołowscy i Sokolniccy.

 

PONIEDZIAŁEK, 8 listopada

  6.30 + Barbara Rutkowska – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz. 6.30.
  7.00 + Barbara Tetkowska – 1 r. śm.
  8.30  + rodzice Anna i Zygmunt Nałęcz oraz Elżbieta Wilk.
18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny z okazji urodzin.

 

WTOREK, 9 listopada

  6.30 + Wiesław Oglęcki – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz. 7.00.
  7.00  + Marcin Olszewski – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz. 8.30.
  8.30 + Barbara Wierzbicka – 5 r. śm. i Dariusz Wierzbicki.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA, 10 listopada

  6.30 + Wiesława Sadowska – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 6.30.
  7.00 + Jerzy Jaroszewski – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Stefan Rybicki – 3 r. śm.
18.00 Za zmarłych dobrodziejów Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

 

CZWARTEK, 11 listopada

  6.30 + Bogumiła Traczyk od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 8.30.
  7.00 + Aldy Koryciński.
  8.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy i jej syna z okazji urodzin.
10.00 W intencji Ojczyzny.
18.00 + Ania Praczukowska.

 

PIĄTEK, 12 listopada

  6.30 + Stanisława Bilińska – int. od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie.
  7.00 + Ireneusz Radomski – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 6.30.
  8.30 + Zofia Dalkiewicz – 11 r. śm. i Stanisław Dalkiewicz.
18.00 + Eugeniusz Junka – 9 r. śm. Henryk Szymański i Zbigniew Paczkowski – 4 r. śm.

 

 

SOBOTA, 13 listopada

  6.30 + Hanna-Maria Czaplicka.
  7.00 1.+ Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 4 grudnia godz. 7.00.

2. + Ryszard Kozłowski – 1 r. śm.

  8.30 + Robert Pajer – 1 r. śm.
10.00 I Ciechanowski Zjazd Myśliwych „Hubertus 2021” / Mszę św. odprawia Ks. Bp Roman Marcinkowski/.
18.00  + Piotr Dzidko – 1 r. śm.