Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 5-11 września

Intencje 5-11 września

NIEDZIELA, 5 września

  7.00 1.      + Sławomir Zadrożny – 4 r. śm.

2.       + Jerzy Jaroszewski – od ucz. pog. –nast. 10 listopada godz. 7.00.

  8.30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Klaudii.
10.00 + Stefan i Stanisława Wiklak oraz rodzina Wiklaków.
11.30 1. + Genowefa i Kazimierz Kaczorek.

2. + Jarosław Górecki – int. popogrzebowa od żony i córek.

16.00 + Wacław, Jadwiga i Eugeniusz Kozłowscy.
18.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Doroty i Macieja Pawłowskich i ich dzieci: Pauliny i Michała.

 

PONIEDZIAŁEK, 6 września

  6.30 + Bogumiła Traczyk – od ucz. pog. – następna 11 listopada godz. 6.30.
  7.00 + Stanisława Bilińska – od ucz. pog. – następna 12 listopada godz. 6.30.
  8.30 1.+ Cecylia Dobrowolska – 3 r. śm. i Stanisław Dobrowolski oraz Adam Dobrowolski.

2. + Ewa Zienkiewicz-Komorowska.

18.00 + Robert i Bogdan Łojewscy oraz Władysław i Eugenia Lewandowscy.

 

WTOREK, 7 września

  6.30 + Ireneusz Radomski – od ucz. pog. – następna 12 listopada godz. 7.00.
  7.00 + Franciszek Szcząchor – od ucz. pog. następna 15 listopada godz 6.30.
  8.30 + Jakub i Joanna Stawińscy oraz Stanisław Stawiński.
18.00 + Wojciech Jaskółowski.

 

ŚRODA, 8 września (Święto Narodzenia N.M. P. – Odpust)

  6.30 + Jacek Szczygielski – od ucz. pog. – następna 15 listopada godz. 7.00.
  7.00 + Romuald Mróz – od ucz. pog. – następna 16 listopada godz. 6.30.
  8.30 + Adam Dobrowolski.
10.00 + Leokadia Kęsicka i Karolina Przybyłowska.
18.00 1. Za parafian.

2. + Marianna – 30 r. śm. i Henryk Lubienieccy oraz Jan i Michał Kordowscy.

 

CZWARTEK, 9 września

  6.30 + Alina Królewiecka – od ucz. pog.
  7.00 + Krzysztof Zawadzki – od ucz. pog. – następna – 16 listopada godz. 8.30.
  8.30 + Bogdan Berkowski – 3 r. śm. i rodzice Wacław i Genowefa Korzybscy oraz brat Edward.
18.00 1.+ Cecylia, Henryk i Andrzej Basteccy.

2. + Agnieszka Kopczyńska

 

PIĄTEK, 10 września

  6.30 + Krystyna Liszewska – od ucz. pog. następna 17 listopada godz.6.30.
  7.00 + Bolesław i Władysław Jaworscy oraz Zofia i Aleksander Bieńkowscy.
  8.30 + Anna Niedźwiecka – od ucz. pog. – następna 17 listopada godz. 7.00.
18.00 + Janusz Kaczyński – od ucz. pog. – następna 27 października godz. 18.00.

 

SOBOTA, 11 września

  6.30 + Dariusz Pazyra – od ucz. pog.
  7.00 + Maria Piątkowska – od ucz. pog. – następna 17 listopada godz. 8.30.
  8.30 1.+ Zdzisław Arumiński.

2. + Mirosława Malanowska – int. od rodziny.

17.00 Ślub.
18.00 + O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jacka z okazji urodzin.