Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 26 września – 2 października

Intencje 26 września – 2 października

NIEDZIELA, 26 września

  7.00 + Wiesław -Maciej Zadrożny – 1 r. śm.
  8.30 + Ireneusz Miłoszewski, jego rodzice Róża i Michał oraz brat Józef.
10.00 Za parafian – chrzty.
11.30 1. + Krzysztof Sosnowski -12 r. śm. i Anna Ażgin – 7 r. śm.

2. + Bernard Twardziak.

16.00 + Marianna, Klemens, Marian i Krystyna Kołakowscy.
18.00 + Bogdan Kowalski – 1 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK, 27 września

  6.30 + Leopold Kurłowski – od ucz. pog. – następna 27 października godz. 6.30.
  7.00 + Elżbieta Miączyńska – od ucz. pog. – następna 7 grudnia godz. 6.30.
  8.30 + Hanna Kosuda.
18.00 W int. ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci oraz o Boże błog. dla obrońców życia i ks. opiekuna wspólnoty.

 

WTOREK, 28 września

  6.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  7.00 + Radosław Trzciński.
  8.30 + Jerzy Kondracki – od ucz. pog.
18.00 1. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Juliusza w dniu urodzin.

2. Dziękczynna za otrzymane łaski – int. od uczestników pielgrzymki do Włoch.

 

ŚRODA, 29 września

  6.30 + Ryszard i Aniela Czapliccy oraz ich rodzice.
  7.00 + Andrzej-Marek Twardziłowski – od ucz. pog. – następna 9 grudnia godz. 6.30. i Janina Twardziłowska.
  8.30 + Hanna Skomska – od ucz. pog. – następna 9 grudnia 7.00.
18.00 1. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla księdza Michała z okazji imienin – intencja od lektorów.

2. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi.

 

CZWARTEK, 30 września

  6.30 + Andrzej Cichowski – od ucz. pog. – następna 10 grudnia godz. 6.30.
  7.00 1.+ Hanna Widerska – 2 r. śm.

2. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Danuty.

  8.30 + Regina – 31 r. śm. i Stanisław Perzanowscy oraz Antoni Perzanowski.
18.00 1.+ rodzice Maria i Kazimierz Gzowscy oraz Teresa i Jerzy Jankowscy.

2. Dziękczynna za otrzymane łaski – int. od uczestników pielgrzymki szlakiem ziemi lubuskiej.

 

PIĄTEK, 1 października

  6.30 + Eugenia Mroczkowska – od ucz. pog.
  7.00 + Stanisław Wróblewski – od ucz. pog. – następna 10 grudnia godz. 7.00.
  8.30 + Adam Arumiński – od ucz. pog. – następna 10 grudnia godz. 8.30.
18.00 + Leon Szpojankowski – 6 r. śm.

 

SOBOTA, 2 października

  6.30 + Stanisław Sadowski – od ucz. pog. – następna 10 grudnia godz. 6.30.
  7.00 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 23 października godz. 7.00
  8.30 + dziadkowie Marianna i Edmund Łuba, Jadwiga i Wincenty Paprotni oraz dzieci.
16.00 Ślub.
18.00 + Małgorzata Roman – 14 r. śm. oraz Andrzej, Jerzy i Lucjan Roman.