Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 25-31 lipca

Intencje 25-31 lipca

 

NIEDZIELA, 25 lipca (Świętych Jakuba Ap. i Krzysztofa)

  7.00 1. + Franciszek Mroczkowski – 14 r. śm.

2. + Kazimierz Frankowski – 25 greg.

  8.30 + Bogdan Węcławski – 2 r. śm.
10.00 Za parafian – chrzty
11.30 + Mieczysław (7 r. śm.) i Stanisława Motaccy
16.00 + Edmund i Alicja (10 r. śm.) Kowalscy
18.00 + Wiktoria i Czesław Jankowscy

 

PONIEDZIAŁEK, 26 lipca (Świętych Joachima i Anny)

  6.30 + Wiesław Zadrożny – od ucz. pog. – nast. 4 października br. o godz. 6.30
 7.00 1) + Kazimierz Frankowski – 26 greg.

2) + Lidia Kopczyńska i jej r-ce Aniela i Tadeusz oraz śp. Zofia Sokulska

  8.30 + R-ce Anna i Władysław Kulas
  18.00

 

O Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji imienin

 

WTOREK, 27 lipca

  6.30 + Karolina Przybyłowska – od ucz. pog. – nast. 4 października br. o godz. 7.00
  7.00 + Kazimierz Frankowski – 27 greg.
  8.30 + Teresa Olenowicz – od ucz. pog.
18.00 + Agnieszka Froch – 5 r. śm.

 

ŚRODA, 28 lipca

  6.30 O Boże błog. i dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Ireny z okazji urodzin
  7.00 + Kazimierz Frankowski – 28 greg.
  8.30 + Alicja Margiel – od ucz. pog. – nast. 5 października br. o godz. 6.30
18.00 + Kazimierz Bastecki (27 r. śm.), Stanisława, Józef i Antonina Basteccy
oraz Henryk Bastecki

 

CZWARTEK, 29 lipca (Św. Marty)

  6.30 + Tadeusz Pijanowski – od ucz. pog. – nast. 5 października br. o godz. 7.00
  7.00 + Kazimierz Frankowski – 29 greg.
  8.30 + Leon Daszczyński – od ucz. pog. – nast. 5 października br. o godz. 8.30
18.00 + Ania Praczukowska

 

PIĄTEK, 30 lipca

  6.30 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – nast. 18 września br. o godz. 7.00
  7.00 + Kazimierz Frankowski – 30 greg.
  8.30 + Wiesława Szypulska – od ucz. pog. – nast. 6 października br. o godz. 6.30
15.30 Ślub
17.00 Ślub
18.00 + Andrzej Roman (18 r. śm.) i Lucjan Roman (8 r. śm.), Małgorzata Roman
i Jerzy Roman
19.00 Ślub

 

SOBOTA, 31 lipca (Św. Ignacego z Loyoli)

  6.30 + Wioleta Ułasiewicz – od ucz. pog. – nast. 7 października br. o godz. 7.00
  7.00 + Grażyna Konopska – od ucz. pog. – nast. 8 października br. o godz. 7.00
  8.30 + Jan Borucki – od ucz. pog.
18.00 + Elżbieta Mosakowska