Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 23-29 maja

Intencje 23-29 maja

NIEDZIELA 23 maja

  7.00 1. + Jolanta Kamińska – 4 r. śm.

2. + Marek Radziwonka /14 greg./

  8.30 + Stanisława Bastecka – 22 r. śm., Józef, Kazimierz i Antonina Basteccy, Feliks i Marianna Basteccy.
10.00 1. Za parafian chrzty/.

2. O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Przążewa i o wieczny pokój dla zmarłych.

11.30 + Robert Pajer /z okazji imienin/.
13.00 Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
16.00 + Helena Balicka – 2 r. śm. i Walerian Balicki.
18.00 + Stanisława – 2 r. śm. i Mieczysław Motaccy.

 

PONIEDZIAŁEK 24 maja

  6.30 + Andrzej Kwiatkowski – od ucz. pog.
  7.00 + Anna Wolska – od ucz. pog.
  8.30 Za zmarłego za granicą Ryszarda Kołaczek.
18.00 + Marek Radziwonka /15 greg./

 

WTOREK 25 maja

  6.30 + Stanisław Rutkowski – od ucz. pog. – następna 28 sierpnia godz. 6.30.
  7.00 1. + Hanna i Wawrzyniec Załęscy – od ucz. pog. – następna 30 sierpnia godz. 7.00.

2. + Irena Mierzejewska – od ucz. pog. – następna 31 sierpnia godz. 6.30.

  8.30 + Marek Radziwonka /16 greg./
18.00 W int. ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci oraz o Boże błog. dla obrońców życia i ks. opiekuna wspólnoty.

 

ŚRODA 26 maja

  6.30 + Jerzy Maszewski – od ucz. pog. – następna 1 września godz. 7.00.
  7.00 1. + Marek Radziwonka /17 greg./

2. + Janina Kowalczyk – od ucz. pog. – następna 2 września godz. 6.30.

  8.30 + Jadwiga Pieńkowska / z okazji Dnia Matki/ oraz Szczepan i Mirosław Pieńkowscy.
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Eweliny z okazji imienin.

 

CZWARTEK 27 maja

  6.30 + Franciszek Humięcki – od ucz. pog.
  7.00 1. + Benedykta Kraskowska – od ucz. pog. – następna 2 września godz. 7.00.

2. + Barbara Rutkowska – od ucz. pog. – następna 3 września godz. 6.30.

  8.30 + Wiesław Oglęcki – od ucz. pog. – następna 3 września godz. 7.00.
18.00 + Marek Radziwonka /18 greg./

 

PIĄTEK 28 maja

  6.30 ‎+ Marcin Olszewski – od ucz. pog. – następna ‎4 września godz. 6.30
  7.00 1. + rodzice Stanisław i Zofia Górscy oraz brat Waldemar.

‎2. + Jerzy Jaroszewski – od ucz. pog. – następna ‎5 września godz. 7.00

  8.30 + Irena Gołębiowska.
18.00 + Marek Radziwonka /19 greg./

 

SOBOTA 29 maja

  6.30 + Wincenty Paprotny – 50 r. śm.
  7.00 + Agnieszka Zakrzewska – 6 r. śm.
  8.30 1. + Marek Radziwonka /20 greg./

2. + rodzice Bogumiła i Jerzy Durzmańscy.

18.00 + Zofia i Franciszek Janowscy oraz Henryka i Tadeusz Szymańscy, dziadkowie Sokolniccy i Szymańscy.