Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 2-8 maja

Intencje 2-8 maja

NIEDZIELA 2 maja

  7.00 1. + Stanisław Podsiedlik – 17 r. śm.

2. za parafian.

  8.30 + Eugeniusz Zmudczyński – 19 r. śm.
10.00 W int. Sebastiana z okazji 18 rocznicy urodzin – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, o ducha mądrości i łaskę pomyślnego zdania egzaminu maturalnego.
11.30 1. O Boże błog. dla Mariusza z okazji 50 r. urodzin.

2. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 30 rocznicy ślubu Elżbiety i Cezarego Michalak z prośbą o Boże błogosławieństwo, o żywą wiarę i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia Jubilatów oraz ich synów Piotra i Aleksandra.

16.00 + Janina i Julian Kołakowscy.
18.00 + Jan, Paulina i Stanisław Bartnikowscy oraz Henryk, Kazimiera i Andrzej Jarzębowscy.

 

PONIEDZIAŁEK 3 maja

  7.00 + rodzice Janina i Zygmunt Jabłonowscy, dziadkowie Jabłonowscy, dziadkowie Kołakowscy, Mirosław Jabłonowski oraz Daniela i Zdzisław Gołaszewscy.
  8.30 + Janina Franciszek, Helena, Stanisław i Bronisława Zbyszyńscy.
10.00 1. + Zygmunt Kołakowski, jego rodzice Aniela i Stanisław Kołakowscy oraz Józef i Natalia Kołakowska.

2. + Leokadia Kęsicka i Karolina Przybyłowska.

11.30 + Irena i Witold Estkowscy, Wojciech i Andrzej Estkowscy oraz Stanisława Kędzierska.
16.00 + Kazimierz Kurnikowski, Józef i Marianna Majewscy oraz Emilia Majewska.
18.00 + rodzice Wojciechowscy, Władysław i Władysława Wojciechowscy oraz Zofia Kozłowska.

 

WTOREK 4 maja

  6.30 + Mirosław Tomaszewski – od ucz. pog. następna – 19 sierpnia godz. 7.00.
  7.00 + Franciszek Szcząchor – int. od bratanicy Zofii Partyka z rodziną.
  8.30 + Bogdan Kowalski – od ucz. pog. – następna 20 sierpnia godz. 6.30.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA 5 maja

  6.30 + Maria Piątkowska – od ucz. pog. – następna 12 maja godz. 8.30.
  7.00 O łaskę beatyfikacji Sługi Bożej Matki Józefy Hałacińskiej Założycielki Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek oraz za Jej wstawiennictwem o nowe powołania.
  8.30 + Elżbieta Strupczewska – 17 r. śm. oraz Jadwiga i Eugeniusz Michalscy.
18.00 O błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

 

CZWARTEK 6 maja

  6.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  7.00 + Sylwester Sosnowski – od ucz. pog. – następna 20 sierpnia godz. 7.00.
  8.30 1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Agnieszki Reinhardt.

2. + Danuta Jędrzejewska – 15 r. śm.

18.00 W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

PIĄTEK 7 maja

  6.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  7.00 + Irena-Ewa Bobis – od ucz. pog. – następna 30 maja godz. 7.00.
  8.30 + Stanisław, Stanisława, Edward i Halina Jaroszek.
18.00 1. + Jan Rogowski – 29 r. śm.

2. + Stanisław Pepłowski.

 

SOBOTA 8 maja

  6.30 + Stanisława i Mieczysław Motaccy.
  7.00 + Stanisław Niestępski oraz Stanisław i Zofia Strusińscy.
  8.30 + Andrzej Kocięcki – 3 r. śm. oraz Amelia i Jan Kocięccy.
18.00 1. + Stanisław i Krystyna Liszewscy oraz Stanisław, Bolesław i Józefa Romkowscy.

2. W int. ks. Stanisława z okazji imienin o świętość kapłańskiego życia, o światło i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej.