Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 19-25 września

Intencje 19-25 września

NIEDZIELA, 19 września

  7.00 1.      Za parafian

2.      + Leokadia Kęsicka – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz. 7.00.

  8.30 + Eugeniusz Matusiewicz oraz rodzice Matusiewicz i Wesołowscy.
10.00  + Irena Gołębiowska.
11.30 1. + Zofia i Franciszek Janowscy, Henryka i Tadeusz Szymańscy oraz dziadkowie Sokolniccy i Szymańscy.

2. Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski okazji 10 rocznicy ślubu Kingi i Andrzeja Antczak oraz 10 rocznicy urodzin ich syna Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, żywa wiarę i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla nich i ich syna.

16.00 + Janina Bieranowska – 5 r. śm.
18.00 1. + Jan Cioch – 32 r. śm. oraz Stanisława i Stanisław Cioch.

2. + Irena Smolińska – 36 r. śm. i Władysław Smoliński – 31 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK, 20 września

  6.30 + Zofia Kosińska – od ucz. pog. – następna 29 listopada godz. 6.30.
  7.00 + Elżbieta Grabowska – od ucz. pog. – następna 30 listopada godz. 6.30.
  8.30 + rodzice Janina i Bogusław Paprotni.
18.00 1.+ Lidia Kopczyńska i jej rodzice: Aniela i Tadeusz oraz Zofia Sokulska.

2. + Eugeniusz Włodarski.

 

WTOREK, 21 września

  6.30 + Maria Boratyńska – od ucz. pog. – następna 30 listopada godz. 7.00.
  7.00 + Stanisław Podsiedlik.
  8.30 + Janina Podsiadlik – od ucz. pog.
18.00  + Tomasz Kraska – 10 r. śm., Teresa Mikołajewska – 7 r. śm. i Zenon Mikołajewski – 6 r. śm.

 

ŚRODA, 22 września

  6.30 + Andrzej Bartołd – od ucz. pog. – następna 30 listopada godz. 8.30.
  7.00 + Zbigniew Banasiak – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 6.30.
  8.30 + Henryka i Tomasz Śliwczak.
18.00  + rodzice Zofia i Ireneusz Maliszewscy oraz brat Andrzej Maliszewski.

 

CZWARTEK, 23 września

  6.30 + Marzena Gotlibowska – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 7.00.
  7.00 1.+ Janina Komorowska – od ucz. pog.

2. + Krzysztof Madejski i Edward Reda.

  8.30 + Mieczysława Stępkowska – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 8.30.
18.00 + Mariusz Ozdarski – 4 r. śm.

 

PIĄTEK, 24 września

  6.30 + Aurelia Karwowska – od ucz. pog.– następna 2 grudnia godz. 6.30.
  7.00 + Ryszard Stępkowski – od ucz. pog. – następna 3 grudnia godz. 7.00.
  8.30 + Helena Miączyńska – od ucz. pog. – następna 3 grudnia godz. 8.30.
18.00 +Janina Górska – 6 r. śm. i rodzina Górskich.

 

 

SOBOTA, 25 września

  6.30 + Bonifacy Myśliński – od ucz. pog. – następna 4 grudnia godz. 6.30.
  7.00 + Tadeusz Oczkowski – od ucz. pog.
  8.30 + Stanisław Pietraszek.
18.00 + Tomasz-Andrzej Klonowski – 2 r. śm., Danuta, Antonina, Małgorzata i Tomasz Klonowscy oraz Czesława i Ryszard Sawiccy.