Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 17-23 października

Intencje 17-23 października

 

NIEDZIELA, 17 października 
  7.00 1. + Eugenia Mroczkowska – 1 r. śm.

2. za parafian.

  8.30 + Zdzisław Kierzkowski – 13 r. śm., Alina Kierzkowska.
10.00 + rodzice Czesław i Stanisława oraz brat Piotr Cegielscy.
11.30  + rodzice Barbara Tadeusz Wierzbiccy, Halina, Józef i Stanisław Wierzbiccy.
16.00 + Jan Dziewanowski – 3 r. śm.
18.00 + Marianna – 6 r. śm. i Eugeniusz Trojanowscy.

 

PONIEDZIAŁEK, 18 października (święto św. Łukasza Ewangelisty)
  6.30 + Dariusz Kosakowski – od ucz. pog. – następna 3 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Mirosław Tomaszewski – od ucz. pog – następna 4 stycznia godz. 7.00.
  8.30  + Mirosława, Karol, Irena i Stefan Miączyńscy.
18.00 + Stanisław Moraczyński – 1 r. śm.

 

WTOREK, 19 października 
  6.30 + Bogdan Kowalski – od ucz. pog.
  7.00 1. + Sylwester Sosnowski – od ucz. pog. – następna 4 stycznia godz. 8.30.

2. + Emilia Cichowska – 1 r. śm.

  8.30 + Kazimierz Rykowski – 18 r. śm. oraz dziadkowie Marianna i Ignacy Rykowscy.
18.00  + rodziny Pawłowskich, Żebrowskich, Bałdygów i Milewskich.

 

ŚRODA, 20 października (wspomnienie św. Jana Kantego)
  6.30 + Maria Groszewska i Kazimierz Groszewski.
  7.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Ireny z okazji imienin.
  8.30 + Irena Gołębiowska.
18.00 + Zbigniew Kęsicki i rodzice Witkowscy i Kęsiccy.

 

CZWARTEK, 21 października 
  6.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Leszka Misiarczyka z okazji 31 r. święceń kapłańskich.
  7.00 + Edward Śliwczak.
  8.30 + Jacek i Elżbieta Ostaszewscy i Józefa Nowotczyńska.
18.00  + Jan Kuczyński – 21 r. śm. i rodzice.

 

PIĄTEK, 22 października (wspomnienie św. Jana Pawła II)
  6.30 + Antoni Kucharski – 5 r. śm.
  7.00 + dziadkowie Barbara i Henryk Kamińscy, Małgorzata Gurtowska oraz Cezary Galas.
  8.30 + Stanisław i Krystyna Komorowscy.
18.00 + Irena Oziero.

 

SOBOTA, 23 października
  6.30 + Zofia Kuchalska – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 6.30.
  7.00 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 13 listopada godz. 7.00.
  8.30 + Kazimierz Drusewicz – 3 r. śm.
18.00 1. + Alina Pyra i Mirosław Murawski.

2. + Teresa i Mieczysław Pędzich, Paweł Pędzich oraz dziadkowie Anna i Józef Brzostek.