Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 14-20 lutego

Intencje 14-20 lutego

NIEDZIELA 14 LUTEGO

  7.00 + Alina Królewiecka – od ucz. pog. – następna 23 marca godz. 6.30.
  8.30 + Tadeusz Borowy – 30 r. śm.
10.00 Za parafian.
11.30 + Mirosław Pieńkowski – 40 r. śm. oraz Jadwiga i Szczepan Pieńkowscy.
16.00 + Janina i Eugeniusz Pazyrscy.
18.00 + Kazimierz Łubiński – 5 r. śm., Alina i Jan Łubińscy oraz ich rodzice Pelagia i Stanisław Łubińscy.

 

PONIEDZIAŁEK 15 LUTEGO

  6.30 + Krzysztof Pikus – od ucz. pog. – następna 29 marca godz. 7.00.
  7.00 + Zofia i Stanisław Górscy – od ucz. pog. – następna 29 marca godz. 8.30.
  8.30 + Stanisław Dubielak – od ucz. pog. – następna 30 marca godz. 6.30.
18.00 + Stefan Rybicki.

 

WTOREK 16 LUTEGO

  6.30 + Ryszard Leśniewski – od ucz. pog.
  7.00 + Wiesława Guzik – int. od Janiny Guzik oraz Ewy i Marii Adamskich.
  8.30 + Henryk Grzybowski – od ucz. pog. – następna 31 marca godz. 8.30.
18.00 1. + rodzice Niszczota i Szłowieniec.

2. O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Wiesławy Pełki.

 

ŚRODA 17 LUTEGO /Środa Popielcowa/

  6.30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Mieczysława Bieńkowskiego.
  7.00 + Marianna Podsiedlik.
  8.30 + rodzice Krystyna i Modest Chmielińscy.
10.00 + Alina Rutkowska – od ucz. pog. – następna 30 marca godz. 7.00.
16.00 O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Jerzego.
18.00 + Lidia Kopczyńska i jej rodzice Aniela i Tadeusz – int. od Krzysztofa.

 

CZWARTEK 18 LUTEGO

  6.30 + Robert Lesiński – od ucz. pog. – następna 31 marca godz. 6.30.
  7.00 + Stanisław Moraczyński – od ucz. pog.
  8.30 + Izabela Wrońska – od ucz. pog. – następna 31 marca godz. 7.00.
18.00 + Leszek Rzeczkowski.

 

PIĄTEK 19 LUTEGO

  6.30 + Aniela Karasiewicz – od ucz. pog.
  7.00 + Andrzej Bartołd – od ucz. pog. – następna 4 kwietnia godz. 11.30.
  8.30 + Maria Chmielewska – od ucz. pog.
18.00 Dziękując Bogu za otrzymane łaski przez 70 lat życia, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie prosi Elżbieta Gajewska w dniu urodzin.

 

SOBOTA 20 LUTEGO

  6.30 + Zbigniew Milewski – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 7.00.
  7.00 + Michał Czajkowski – od ucz. pog.
  8.30 + Marzenna Gotlibowska – od ucz. pog. – następna 5 kwietnia godz. 11.30.
18.00 + Chilarzewscy: Czesław – 22 r. śm. i Krystyna – 3 r. śm.