Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 14-20 listopada

Intencje 14-20 listopada

 

NIEDZIELA, 14 listopada
  7.00 1.+ Izabela Wrońska – 1 r. śm. oraz rodzina Prusińskich.

2. O Boże błogosławieństwo i zdrowie i potrzebne łaski dla Anny.

  8.30 1. + Stanisław i Krystyna Komorowscy.

2. + Benedykta Kraskowska – 1 r. śm.

10.00 Za parafian.
11.30 1. + Agnieszka Dobrzyńska – 9 r. śm.

2. + Tomasz Dylewski – 1 r. śm.

16.00 + Stanisław i Halina Kosińscy, Zygmunt i Waleria Giranowscy oraz rodzeństwo Kazimierz, Henryk i Danuta Kosińscy.
18.00 + Ireneusz Kirzyc i jego rodzice Genowefa i Bronisław.

 

PONIEDZIAŁEK, 15 listopada
  6.30 +Franciszek Szcząchor – następna 12 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Jacek Szczygielski – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 8.30.
  8.30  + rodzice Czesława i Hieronim Florysiak i syn Janusz.
18.00 + Lidia Kopczyńska i jej rodzice: Aniela i Tomasz oraz Zofia Sokulska.

 

WTOREK, 16 listopada
  6.30 + Romuald Mróz – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 6.30.
  7.00  + Andrzej Włosiński – 5 r. śm.
  8.30 + Krzysztof Zawadzki – od ucz. pog.
18.00  + Marianna i Ryszard Borkowscy i ich rodzice.

 

ŚRODA, 17 listopada
  6.30  + Krystyna Liszewska – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Anna Niedźwiecka – od ucz. pog. – następna 15 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Maria Piątkowska – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 8.30.
18.00 O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK, 18 listopada
  6.30 + Stanisław i Antonina Czarnewicz i pozostali członkowie rodziny.
  7.00 + Andrzej Janowski – 1 r. śm. oraz rodzice Sikorscy i Stanisław Sikorski.
  8.30 + Adolf Chodorowski – 34 r. i Janusz Chodorowski – 22 r. śm.
18.00  + rodzice Kazimiera i Adam Jabłonowscy, rodzina Jabłonowskich, Jadwiga i Stanisław Piejdak, Włodzimierz i Tadeusz Piejdak, Halina Pazik, rodzina Pazików, Paweł Suchoparski, babcie i dziadkowie.

 

PIĄTEK, 19 listopada
  6.30 + Stanisław Płoski – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 6.30.
  7.00 + Janusz Kaczyński – 1 r. śm.
  8.30 + Stanisław Dubielak – 1 r. śm.
18.00 + Marianna i Emil Łyszkowscy.

 

SOBOTA, 20 listopada
  6.30 + Ryszard Jędrzejewski.
  7.00 + Grzegorz i Danuta Senderscy i ich syn Raduś.
  8.30 + Henryk i Adam Bartwiccy.
18.00  + Marek, Włodzimierz i Hanna Walczak.