Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 12-18 września

Intencje 12-18 września

NIEDZIELA, 12 września

  7.00 1. + Jan Długołęcki – 33 r. śm. i Mieczysław Jaworski – 34 r. śm.

2. + Mirosław Daszczyński – 5 r. śm. oraz rodziny Daszczyńskich, Pawłowskich i Zarzyckich.

  8.30 + Zenon Adamczyk – 22 r. śm.
10.00 Za parafian.
11.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny Rudnickiej z okazji 84 r. urodzin.
16.00 1.+ rodzice Regina i Roman Mantaj oraz Kazimierz i Artur Mantaj.

2. + Stanisław Płoski – od ucz. pog. – następna 19 listopada godz.   6.30.

18.00 + Marta Niewiadomska – 2 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK, 13 września (Wspomnienie św. Jana Chryzostoma)

  6.30 + Ryszard Kutnik – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz.   6.30.
  7.00 + Janina Mąkowska – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz.   7.00.
  8.30 + Teresa Malchar – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz.   7.00.
18.00 + Wojciech Pniewski – z okazji urodzin.

 

WTOREK, 14 września (Święto Podwyższenia Krzyża św.)

  6.30 + Krzysztof Pikus – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz.   6.30.
  7.00 + Zofia i Stanisław Górscy – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz.   7.00.
  8.30 + Paweł Ratkowski – 4 r. śm.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA, 15 września (Wspomnienie N.M. P. Bolesnej)

  6.30 + Piotr Kadłubek – od ucz. pog. – następna 24 listopada godz.   6.30.
  7.00 + Jerzy Matuszewski – od ucz. pog. – następna 24 listopada godz.   7.00.
  8.30 + Alina Rutkowska – od ucz. pog.
18.00 O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Świętym i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK, 16 września (Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana)

  6.30 + Robert Lesiński – od ucz. pog. – następna 25 listopada godz.   6.30.
  7.00 1. + Jadwiga Dubielak – 1 r. śm. i Tadeusz Dubielak.

2. + Halina Klepańska – 20 r. śm. i Władysław Klepański.

  8.30 + Janusz Łepkowski – od ucz. pog. – następna 25 listopada godz.   7.00
18.00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Jacka Wojciechowskich z okazji 21 r. ślubu.

 

PIĄTEK, 16 września

  6.30 + Henryk Kiliańczyk – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz.   6.30.
  7.00 + Janina Korpalska – 9 r. śm.
  8.30 + Izabela Wrońska – od ucz. pog.
18.00 + Eugeniusz Michalski – 16 r. śm. i Jadwiga Michalska oraz Elżbieta Strupczewska.

 

SOBOTA, 18 września (Uroczystość w. Stanisława Kostki)

  6.30 + Stanisław Dubielak – od ucz. pog.
  7.00 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 2 października godz.   7.00.
  8.30 + Tadeusz Oczkowski – int. od Barbary i Kazimierza Krawczyk.
18.00 + Jadwiga i Lucjan Dębscy oraz Grzegorz i Mirosław Dębscy.