Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 11-17 kwietnia

Intencje 11-17 kwietnia

NIEDZIELA 11 kwietnia

  7.00 1. + Zenobia Kacprzykowska – 1 r. śm. oraz rodziny Kacprzykowskich i Wielechowskich.

2. W int. Michała – o zdrowie duszy i ciała oraz o wyzwolenie z uzależnienia.

  8.30 + Edward Gwiazdowski i Mirosław Kruk.
10.00 Za parafian /chrzty/.
11.30 1. + Jerzy Wilga – 5 r. śm. i jego rodzice Jan i Stanisława Wilga.

2. + Jan Podgórski – int. od rodziców i dzieci ze scholi.

16.00 + Jadwiga Jezulewicz – 1 r. śm.
18.00 + Stanisława, Stanisław i Rajmund Skowrońscy.

 

PONIEDZIAŁEK 12 kwietnia

  6.30 + Andrzej Cichowski – od ucz. pog. – następna 19 lipca godz. 6.30.
  7.00 + Wiesława Guzik – int. od Beaty i Piotra.
  8.30 + Henryk Rejniak – 13 r. śm.
18.00 + Stefan i Halina Wolińscy – w rocznice śmierci.

 

WTOREK 13 kwietnia

  6.30 + Eugenia Mroczkowska – od ucz. pog. – następna 21 lipca godz. 6.30.
  7.00 + Stanisław Wróblewski – od ucz. pog. – następna 22 lipca godz. 6.30.
  8.30 + Adam Arumiński – od ucz. pog. – następna 23 lipca godz. 6.30.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA 14 kwietnia

  6.30 + Stanisław Sadowski – od ucz. pog. – następna 24 lipca godz. 6.30.
  7.00 + Wiesław Zadrożny – od ucz. pog. – następna 26 lipca godz. 6.30.
  8.30 + Zbigniew Jaroszewski – od ucz. pog. – następna 27 lipca godz. 6.30.
18.00 O błogosławieństwo Boże, mądrość życiową i zdrowie dla Barbary.

 

CZWARTEK 15 kwietnia

  6.30 + Teresa Olenowicz – od ucz. pog. – następna 27 lipca godz. 8.30.
  7.00 + Alicja Margel – od ucz. pog. – następna 28 lipca godz. 8.30.
  8.30 + Tadeusz Pijanowski – od ucz. pog. – następna 29 lipca godz. 6.30.
18.00 + Janina – 19 r. śm. i Bolesław Jeznach oraz ich dzieci: Tomasz, Roman, Halina, Faustyn i Ryszard.

 

PIĄTEK 16 kwietnia

  6.30 Władysława Krupińska – od ucz. pog.
  7.00 + Leon Daszczyński – od ucz. pog. – następna 29 lipca godz. 8.30.
  8.30 1. + Witold Brach i Jan Kowalski.

2. Władysława Niekraś w 90 r. urodzin dziękuje Bogu i Matce Bożej za życie i otrzymana łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę nad nią i całą rodziną.

18.00 + Stefan, Regina i Alfred Michalscy.

 

SOBOTA 17 kwietnia

  6.30 + Jadwiga Paprocka – od ucz. pog. – następna 30 lipca godz. 6.30.
  7.00 + Ryszard Traczyk, Grzegorz Chruściel, Gustaw Markowski i Stefan Zawierucha.
  8.30 + Wiesława Szypulska – od ucz. pog. – następna 30 lipca godz. 8.30.
18.00 + Jerzy Brukwicz – 16 r. śm.