Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 27 września – 3 października

Intencje 27 września – 3 października

NIEDZIELA 27 września

  7.00 + Krystyna i Mieczysław Jurkiewicz oraz Czesława i Roman Karwowscy.
  8.30 + Helena, Wacław, Stanisław i Jan Sachmacińscy oraz dziadkowie Sachmacińscy i Krętkowscy.
10.00 O zdrowie dla Bogdana Dąbkowskiego.
11.30 + Janina Bieranowska – 4 r. śm.
13.00 Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych.
16.00 + Stefan Malinowski – 48 r. śm.
18.00 + Ireneusz Miłoszewski – 1 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 28 września

  6.30 + Ryszard – 10 r. śm. i Aniela Czapliccy.
  7.00 + Janina Żelech-Kudyk – od ucz. pog.
  8.30 + Monika Bebińska – od ucz. pog. – następna 31 października godz. 6.30.
18.00 + rodzice Maria i Kazimierz Gzowscy oraz rodzice Jerzy i Teresa Jankowscy.

 

WTOREK 29 września

  6.30 + Janina Cejmerowska – od ucz. pog. – następna 4 listopada godz. 7.00.
  7.00 + Janina Fijałkowska – od ucz. pog. – następna 6 listopada godz. 7.00.
  8.30 + Zbigniew Kołodziejczyk – od ucz. pog. – następna 6 listopada godz. 8.30.
18.00 O zdrowie błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Michała w dniu imienin – intencja od lektorów.

 

ŚRODA 30 września

  6.30 + Paweł Steckiewicz – od ucz. pog. – następna 7 listopada godz. 6.30.
  7.00 + Marian Brzozowski – od ucz. pog. – następna 8 listopada godz. 7.00.
  8.30 + Regina – 30 r. śm. i Stanisław Perzanowscy oraz Antoni Perzanowski.
18.00 + Małgorzata – 12 r. śm. oraz Lucjan, Andrzej i Jerzy Roman.

 

CZWARTEK 1 października

6.30 O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.
  7.00 O Boże błogosławieństwo dla Adriana w odkryciu i realizacji życiowego powołania.
  8.30 + Zdzisław Szuliński – od ucz. pog. – następna 4 listopada godz. 8.30.
18.00 W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

PIĄTEK 2 października

  6.30 + Janina Jezulewicz – od ucz. pog. – następna 9 listopada godz. 6.30.
  7.00 + Regina Wernik – od ucz. pog. następna 9 listopada godz. 7.00.
  8.30 + rodzina Olszewskich.
18.00 + Leon Szpojankowski – 5 r. śm.

 

SOBOTA 3 października

  6.30 + Zofia Jasińska – od ucz. pog – następna 9 listopada godz. 8.30.
  7.00 + Jadwiga Wolińska – od ucz. pog. następna 10 listopada godz. 6.30.
  8.30 W int. Danuty z okazji imienin – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.
18.00 + Anna Obojska – 2 r. śm. oraz rodzice Obojscy i Malinowscy.