Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 27 grudnia – 2 stycznia

Intencje 27 grudnia – 2 stycznia

NIEDZIELA 27 grudnia

  7.00 + Barbara Tetkowska – od ucz. pog. – następna 3 lutego godz. 7.00.
  8.30 + Halina Włodarska – 2 r. śm. oraz Janina i Zygmunt Konarzewscy.
10.00 + Henryk Kiliańczyk – od ucz. pog. – następna 4 lutego godz. 8.30.
11.30 + Eugeniusz Rudziński /z okazji imienin/ oraz Wiesław w r. śm. i jego rodzice Jan i Janina Marciszek.
16.00 Za parafian – Jubileusze małżeńskie.
18.00 + Henryk Szczechowicz – 3 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 28 grudnia

  6.30 + Stanisława Śmigielska – od ucz. pog.
  7.00 + Andrzej Janowski – od ucz. pog. – następna 4 lutego godz. 7.00.
  8.30 + Eugeniusz Rudziński.
18.00 W int. ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci oraz o Boże błog. dla obrońców życia i ks. opiekuna wspólnoty.

 

WTOREK 29 grudnia

  6.30 + Ewa Kowalska – od ucz. pog.
  7.00 + Stefania i Antoni Laskowscy.
  8.30 + Zbigniew Kacprzyński, rodzice Fokszej i teściowie Kacprzyńscy.
18.00 + Jadwiga Solińska – 19 r. śm.

 

ŚRODA 30 grudnia

  6.30 + Leszek Stasiński – 10 r. śm.
  7.00 + Eugeniusz Janiszewski – z okazji imienin.
  8.30 W intencji Genowefy Nowackiej – z okazji 80 rocznicy urodzin o błog. Boże i opiekę Matki Bożej.
18.00 + Eugeniusz Zmudczyński- z okazji imienin/.

 

CZWARTEK 31 grudnia

  6.30 + Jadwiga Piotrak – od ucz. pog. – następna 5 lutego godz. 8.30.
  7.00 + Tadeusz Rutkowski – od ucz. pog. – następna 8 lutego godz. 6.30.
  8.30 + Walentyna Maćkowska – 32 r. śm. i Wacław Maćkowski – 8 r. śm.
15.00 Zakończenie Roku 2020.
17.00 Zakończenie Roku 2020.

 

PIĄTEK 1 styczna

  7.00 Za parafian.
  8.30 + Mieczysław /z okazji imienin/ i Stanisława Motaccy.
10.00 + Ireneusz Krętkowski – od ucz. pog. – następna 8 lutego godz. 7.00.
11.30 + Halina Jastrzębska- od ucz. pog. – następna 8 lutego godz. 8.30.
16.00 + Piotr Dzidko – od ucz. pog. – następna 9 lutego godz. 6.30.
18.00 + Jan Malinowski – od ucz. pog. – następna 9 lutego godz. 7.00.

 

SOBOTA 2 stycznia

  6.30 + Emilia Cichowska – od ucz. pog. – następna 9 lutego godz. 8.30.
  7.00 + Marianna Groszewska – od ucz. pog. – następna 10 lutego godz. 7.00.
  8.30 + Tomasz Dylewski – od ucz. pog. – następna 11 lutego godz. 6.30.
18.00 + Stanisław Rutkowski – od ucz. pog. – następna 11 lutego godz. 7.00.