Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 22-29 listopada

Intencje 22-29 listopada

NIEDZIELA 22 listopada

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30 + Aleksander Zaborniak.
10.00 Za parafian.
11.30 + Pelagia i Jan Bartołd oraz Andrzej i Dariusz Purzyccy.
16.00 + Henryka Pątkowska – 21 r. śm. oraz Wiesław Pątkowski, jego rodzice i rodzeństwo.
18.00 Za zmarłych chórzystów i organistów.

 

PONIEDZIAŁEK 23 listopada

  6.30 + Ireneusz Krętkowski – od ucz. pog. – następna 1 stycznia godz. 10.00.
  7.00 + Andrzej Jarczewski – od ucz. pog. – następna 9 stycznia godz. 6.30.
  8.30 + Jadwiga Dubielak – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 18.00.
18.00 Za zmarłych dobrodziejów Sióstr Pasjonistek.

 

WTOREK 24 listopada

  6.30 + Robert Lesiński – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 6.30.
  7.00 + z rodziny Lewickich: Jadwiga, Władysław i Jerzy.
  8.30 + Adolf Chodorowski – 33 r. śm. i Janusz Chodorowski – 21 r. śm.
18.00 + Janina i Edward Podlińscy.

 

ŚRODA 25 listopada

  6.30 + Stanisław Moraczyński – od ucz. pog. – następna 11 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Aniela Karasiewicz – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 6.30.
  8.30 + Zofia i Stanisław Pęczkowscy.
18.00 W int. ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci oraz o Boże błog. dla obrońców życia i ks. opiekuna wspólnoty.

 

CZWARTEK 26 listopada

  6.30 + Czesław i Halina Goczkiewicz oraz Józef i Grzegorz Malinowscy.
  7.00 + Regina Maruszewska.
  8.30 + Marek Radziwonka.
18.00 + rodzice Kazimiera i Adam Jabłonowscy, Jadwiga i Stanisław Piejdak, Włodzimierz i Tadeusz Piejdak, Halina Pazik, Paweł Suchoparski, babcie i dziadkowie oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PIĄTEK 27 listopada

  6.30 + Dariusz Kosakowski – od ucz. pog. – następna 19 grudnia godz. 11.30.
  7.00 + Danuta Marciniak – od ucz. pog.
  8.30 + Tadeusz, Zofia i Wiesław Kowalkowscy.
18.00 + Adam Roman – 17 r. śm. oraz Małgorzata, Andrzej i Lucjan Roman.

 

SOBOTA 28 listopada

  6.30 + Janusz Brach – 9 r. śm.
  7.00 + Andrzej Bartołd – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Janina Szewczyk – 19 r. śm.
18.00 + Maria Chmielewska – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 18.00.