Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 17-23 maja

Intencje 17-23 maja

NIEDZIELA 17 maja

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ Maria Kowalska – 24 r. śm.

10.00

+ rodzice Aleksander i Janina Pustelnik, Wacława i Maryla Pustelnik oraz dziadkowie Pustelnik i Kielichowscy.

11.30

+ Halina, Stefan, Władysława i Stanisław Jezierscy.

16.00

+ Barbara Garnowska – 3 r. śm.

18.00

+ rodzice Helena Zakrzewska – 5 r. śm. i Eugeniusz Zakrzewski – 19 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK  18 maja

  6.30

+ Krzysztof Milewski – od ucz. pog. – następna 22 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Grabowski – int. od sąsiadów z ul. Zagłoby i Księcia Janusza.

  8.30

+ Stanisława Grądziel – 14 r. śm. i Hanna Iwińska – 4 r. śm.

10.00

Własna.

16.00

+ Krzysztof-Marcin Łapieniecki.

18.00

+ Barbara Grobelna – 4 r. śm. i Stanisław Grobelny.

 

WTOREK  19 maja

  6.30

+ Krystyna Zielińska-Borasińska – od ucz. pog. – następna 26 czerwca godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Grabowski – int. od sąsiadów z ul. Zagłoby i Księcia Janusza.

  8.30

+ Tadeusz Krajewski – 7 r. śm. oraz dziadkowie Ludwika i Jan Zapiura.

18.00

+ Władysława i Stanisław Burzyk.

 

ŚRODA 20 maja

   6.30

+ Czesława Kowalska – od ucz. pog. – następna 27 czerwca godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Grabowski – int. od Katarzyny i Łukasza Wiśniewskich.

  8.30

+ Tadeusz Barcikowski, Wacław i Edwarda Organek, Hanna i Władysław Szuba, Alina Kalinowska.

18.00

O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK 21 maja

  6.30

+ Tadeusz Balcerzak – od ucz. pog. – następna 4 lipca godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Grabowski – int. od Piotrusia, Heni i Jasia.

  8.30

+ Ireneusz Wernicki – 1 r. śm.

18.00

+ Janina i Józef Słobodzian.

 

PIĄTEK 22 maja

  6.30

 + Krzysztof Milewski – od ucz. pog. – następna 22 czerwca godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Grabowski – int. od siostry Anny Budnickiej, Janiny Kowalskiej i Stanisława Czarzastego z rodzinami.

  8.30

+ Irena-Ewa Bobis – od ucz. pog. – następna 23 czerwca godz. 7.00.

18.00

+ Stanisława Bastecka – 21 r. śm., Józef, Kazimierz, Elżbieta, Marianna i Feliks Basteccy.

 

SOBOTA 23 maja

  6.30

+ Marek Włoczewski – od ucz. pog. – następna 25 czerwca godz. 6.30.

  7.00

+ Marianna Pietrzak – 2 r. śm.

  8.30

+ Jolanta Kamińska – 3 r. śm.

18.00

+ Helena Balicka – 1 r. śm.