Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 15-21 listopada

Intencje 15-21 listopada

NIEDZIELA 15 listopada

  7.00 Za parafian.
  8.30 + Paulina Florak i Hanna Wesołowska.
10.00 + Irena Gołębiowska.
11.30 1. + Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Basak, Jadwiga Piwońska oraz Mirosław Kostrzewski.

2. + Tadeusz, Zenobia, Kazimierz, Wincentyna i Sylwester Kacprzykowscy, Jan, Czesława, Franciszka, Tomasz, Antoni i Tadeusz Wielechowscy oraz Józef Adamiak.

16.00 + r-ce Jan i Natalia Karczewscy, Krystyna Karczewska oraz dziadkowie Karczewscy i Balcerzak.
18.00 + Witold Szabrański, Halina Szabrańska, Zofia Białas oraz Walentyna i Stefan Kukawka.

 

PONIEDZIAŁEK 16 listopada

  6.30 + Stanisława Śmigielska – od ucz. pog. – następna 28 grudnia godz. 6.30.
  7.00 + Andrzej Włosiński – 4 r. śm.
  8.30 + Stanisław Sikorski – 21 r. śm., r-ce Sikorscy oraz rdz. Bałdygów.
18.00 W int. Ojczyzny.

 

WTOREK 17 listopada

  6.30 + Ewa Kowalska – od ucz. pog. – następna 29 grudnia godz. 6.30.
  7.00 1.+ Jadwiga Piotrak – od ucz. pog. – następna 31 grudnia godz. 6.30.

2. O zdrowie, potrzebne łaski w cierpieniu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janiny Paprotnej.

  8.30 + Agnieszka Dobrzyńska – 8 r. śm.
18.00 + Grzegorz i Mirosław Dębscy oraz Regina, Zygmunt i Leszek Kąkol.

 

ŚRODA 18 listopada

  6.30 + Tadeusz Rutkowski – od ucz. pog. – następna 31 grudnia godz. 7.00.
  7.00 + Emilia Cichowska – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 6.30.
  8.30 + Zdzisław Szuliński – od ucz. pog.
18.00 O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK 19 listopada

  6.30 + Henryk Talarek – od ucz. pog.
  7.00 + Andrzej Grabowski.
  8.30 + r-ce Czesława i Hieronim Florysiak i ich syn Janusz.
18.00 + Marianna i Emil Łyszkowscy.

 

PIĄTEK 20 listopada

  6.30 + Marianna Groszewska – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Jerzy Maszewski – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Stanisław Wróblewski – int. od sąsiadów z ul. Ks. P. Ściegiennego 8.
18.00 + Marek Cichowski /z okazji imienin/.

 

SOBOTA 21 listopada

  6.30 + Elżbieta Daszczyńska od ucz. pog. – następna 7 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Czesława – 1 r. m. i Roman Karwowscy.
  8.30 + Krystyna i Piotr Ślawscy.
18.00 + Artur Dobrowolski – 10 r. śm.