Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 13-19 grudnia

Intencje 13-19 grudnia

NIEDZIELA 13 grudnia

  7.00 + Irena Tabęcka – 1 r. śm.
  8.30 + Stanisława i Mieczysław Motaccy.
10.00 Za parafian.
11.30 + Mirosław Jabłonowski – 5 r. śm. i rodz. Góreckich.
16.00 + Jan Ruszczycki.
18.00 + Leokadia Malinowska – 22 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 14 grudnia

  6.30 + Marcin Steckiewicz – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 7.00.
  7.00 + Marian Brzozowski – od ucz. pog.
  8.30 + Zdzisław – 28 r. śm., Dariusz – 5 r. śm. i Marianna Jezierscy.
18.00 + Teresa Jankowska – 5 r. śm. i Longin Jankowski.

 

WTOREK 15 grudnia

  6.30 + Jadwiga Jezulewicz – od ucz. pog.
  7.00 + Janina Stępkowska – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 6.30.
  8.30 + Tomasz Konieczny – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 7.00.
18.00 W int. Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

ŚRODA 16 grudnia

   6.30 + Regina Wernik – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 8.30.
  7.00 + Zofia Jasińska – od ucz. pog.
  8.30 + Janina Śliwczak – 1 r. śm. i Zbigniew Śliwczak.
18.00 O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK 17 grudnia

  6.30 + Tadeusz Kowalski – od ucz. pog.
  8.30 + rodzice Świtalscy: Zofia – 6 r. śm. i Eugeniusz – 57 r. śm.
10.0 + Jadwiga Wolińska – od ucz. pog. – następna 26 stycznia godz. 6.30.
11.30 + Michalina Wyszczelska – od ucz. pog.
16.30 + rodzice Jadwiga i Henryk Mączewscy: siostry Maria i Teresa oraz jej mąż Zdzisław, brat Jerzy i dziadkowie Mączewscy i Lewiccy oraz chrzestni: Helena i Mieczysław.
18.00 + rodzice Zygmunt i Waleria Giranowscy, Stanisław i Halina Kosińscy oraz rodzeństwo: Kazimierz, Henryk i Danuta Kosińscy.

 

PIĄTEK 18 grudnia

  6.30 + Zbigniew Osiecki – od ucz. pog. – następna 26 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Stanisław Trawiński – 5 r. śm.
10.00 + rodzice Daniela i Zygmunt Radzanowscy, Zofia i Stanisław Podlińscy oraz Stanisław Krajewski.
11.30 + Stanisław -Leszek Żbikowski – od ucz. pog. – następna 27 stycznia godz. 6.30.
16.30 + rodzice Stanisława – 4 r. śm. i Mieczysław Kozłowscy.
18.00 + Bartosz Kanigowski – 5 r. śm.

 

SOBOTA  19 grudnia

  6.30 + Jan Kordowski – od ucz. pog. – następna 27 stycznia godz. 7.00.
  8.30 + Edward, Stanisław i Stanisława Jaroszek.
10.00 + Bronisław i Genowefa Baranowscy i ich rodzice.
11.30 + Dariusz Kosakowski – od ucz. pog. – następna 28 stycznia godz. 7.00.
16.30 + rodzina Pepłowskich i Świderskich.
18.00 + Olszewscy: Lidia 8 r. śm. i Lech – 9 r. śm.