» » » Intencje 3-9 marca

Intencje 3-9 marca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 3 marca

  7.00

+ Irena Sokołowska – 6 r. śm. i Andrzej Sokołowski.

  8.30

+ Stanisława Noremberg – 6 r. śm., Marian, Andrzej i Halina Noremberg oraz Wiesława Chrzanowska.

10.00

+ Elżbieta Krośnicka – 9 r. śm., Franciszek, Hilary i Jadwiga Krośniccy oraz Stanisław Zaborowski.

11.30

+ Franciszek – 8 r. śm., Anna i Ferdynand Więckiewicz.

16.00

+ Marianna Danielewicz – 5 r. śm.

18.00

Za parafian.

 

PONIEDZIAŁEK 4 marca

  6.30

+ Kazimierz Janiszewski /z okazji imienin/.

  7.00

+ Cezary Boniewski – 10 r. śm. oraz Regina i Kazimierz Boniewscy.

  8.30

+ Kazimierz Konop /z okazji imienin/.

18.00

+ Kazimierz Krupiński, teściowie Krupińscy, rodzice Masłowscy, rodzina Wyszomirskich oraz Franciszka  i Saturnin Nasierowscy.

 

WTOREK  5 marca

  6.30

O błog. Boże dla rodziny Przybyszewskich.

  7.00

+ Teresa Mikłowska – 9 r. śm.

  8.30

+ Jadwiga Pieńkowska – 3 r. śm.

18.00

+ Leszek Jastrzębski – 31 r. śm.

 

ŚRODA  6 marca /Środa Popielcowa/

  6.30

+ Teresa Tereszkiewicz.

  7.00

+ Zbigniew Kuciński – 17 r. śm.

  8.30

+ Eugeniusz Ugodziński – 7 r. śm., rodzice Józef i Stanisława Ugodzińscy, rodzice Wacław i Czesława Pikus oraz ich dzieci

10.00

O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Renaty Iwańskiej.

16.00

+ Witold Ruszczycki – 19 r. śm.

18.00

+ Marek Blankiewicz – 4 r. śm., rodzice Henryka i Władysław Blankiewicz oraz rodzice Lucyna i Kazimierz Michalscy.

 

CZWARTEK 7 marca

  6.30

O dobre i liczne powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Jacek Pawłowski – od ucz. pog. – następna 15 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Kazimiera i Czesław Kozakowscy.

18.00

W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat  „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

PIĄTEK 8 marca

  6.30

+ Jadwiga Sosnowska – od ucz. pog. – następna 18 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Jerzy i Danuta Bogdanowicz – od ucz. pog. – następna 18 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Lucyna Jakubiak – 9 r. śm. i Czesław Jakubiak oraz ich rodzice.

18.00

+ Henryk Bartwicki – od ucz. pog.

 

SOBOTA 9 marca

  6.30

+ Grażyna Szadkowska – od ucz. pog. – następna 19 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Andrzej Rulkowski – 20 r. śm., Dariusz Rulkowski – 8 r. śm., Elżbieta Kiewicz oraz Ewa i Linda Rulkowskie.

  8.30

+ Stanisław Trzciński – 68 r. śm. Kazimierz Trzciński – 54 r. śm. i Regina Trzcińska – 14 r. śm.

18.00

+ Jerzy Bieranowski – 1 r. śm.