» » » Intencje 3-9 listopada

Intencje 3-9 listopada

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 3 listopada 

  7.00

+ rodzice Anna i Władysław.

  8.30

+ rodzice Pepłowscy i rodzice Pijanowscy.

10.00

+ rodzice Stanisław i Halina Klimkowscy.

11.30

+ Jadwiga i Franciszek Rudniccy oraz Feliksa i Michał Wasińscy.

16.00

+ Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Bosak, Jadwiga Piwońska, Mirosław Kostrzewski.

18.00

Za parafian.

 

PONIEDZIAŁEK 4 listopada

  6.30

+ siostry Pasjonistki.

  7.00

+ Barbara Stańczak – od ucz. pog. – następna 14 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Józef i Czesława Gralak ich rodzice i dzieci Jan i Halina.

18.00

W int. ks. Karola Kanieckiego – o zdrowie, błog. Boże i i opiekę Matki Bożej.

 

WTOREK 5 listopada

  6.30

+ Stanisław, Władysława i Teresa Krętkowscy.

  7.00

+ Stanisława Żyża – od ucz. pog.

  8.30

+ Jadwiga Pieńkowska, Szczepan Pieńkowski i Mirosław Pieńkowski.

18.00

+ Sławomir Kowalkowski /z okazji imienin/.

 

ŚRODA  6 listopada 

  6.30

+ Teresa Domosławska – od ucz. pog. – następna 16 listopada godz. 6.30.

  7.00

+ Marianna Baszyńska – od ucz. pog. – następna18 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Antoni i Władysława Zawierucha oraz rodzice Zawieruchów i Chojnowskich.

18.00

+ Zygmunt Mieszkowski – 1 r. śm.

 

CZWARTEK 7 listopada

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Sławomir Sykut – 12 r. śm.

  8.30

+ Piotr Sokolnicki – 8 r. śm., Stanisław Sokolnicki oraz dziadkowie Wesołowscy i Sokolniccy.

18.00

W int. kapłanów objętych koronką Medziugorską przez Apostolat „Margerytki” z prośba o błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na każdy dzień.

 

PIĄTEK 8 listopada

  6.30

+ rodzice, rodzeństwo i krewni Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Jadwiga Rórka – od ucz. pog. – następna 18 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Stanisława Króliczak.

18.00

+ Ania Praczukowska – 9 r. śm.

 

SOBOTA 9 listopada

  6.30

+ Zbigniew Kinicki – od ucz. pog. – następna 19 listopada godz. 6.30.

  7.00

+ Ireneusz Miłoszewski – od ucz. pog. – następna 30 listopada o godz. 7.00.

  8.30

+ Andrzej, Marian i Tadeusz Rosińscy oraz Halina i Eugeniusz Kowalscy.

18.00

Ślub.