» » » Intencje 15-21 grudnia

Intencje 15-21 grudnia

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 15 grudnia

  7.00

+ Jan Janowski – 20 r. śm.

  8.30

+ Marzanna Krupińska – 1 r. śm.

10.00

+ Jan-Henryk Pawłowski oraz rodziny Pawłowskich i Nawrockich.

11.30

+ Aleksander i Zuzanna Załęscy oraz dziadkowie Załęscy i Biedrzyccy.

16.00

+ Jan Ruszczycki – 22 r. śm.

18.00

+ r-ce Leokadia i Leon Malanowscy, Grzegorz i Henryk Malanowscy oraz Elżbieta Bugajewska.

 

PONIEDZIAŁEK 16 grudnia

  6.30

+ Czesława Karwowska – od ucz. pog. – następna 28 grudnia godz. 6.30.

  7.00

+ Józef Malinowski – od ucz. pog. – następna 30 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Apolonia Oglęcka – od ucz. pog. – następna 30 grudnia godz. 8.30.

18.00

+ r-ce Maria i Konstanty Kwiatkowscy i ich dzieci.

 

WTOREK 17 grudnia

  6.30

+ Włodzimierz Brach – od ucz. pog.

  7.00

+ Tomasz Klonowski – od ucz. pog. – następna 20 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ r-ce Świtalscy: Zofia – 5 r. śm. i Eugeniusz – 56 r. śm.

18.00

+ Antoni Sobolewski – 11 r. śm.

 

ŚRODA 18 grudnia

  6.30

+ Marianna Baszyńska – od ucz. pog.

  7.00

+ Stanisław Trawiński – 4 r. śm.

  8.30

+ r-ce Stanisława – 3 r. śm. i Mieczysław Kozłowscy.

18.00

O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Świętym i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK 19 grudnia

  6.30

+ Regina Maruszewska – od ucz. pog. – następna 31 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Edward, Stanisława i Stanisław Jaroszek.

10.00

+ Daniela i Zygmunt Radzanowscy oraz r-ce Zofia i Stanisław Podlińscy.

16.30

+ Katarzyna i Piotr Rokiccy i ich dzieci.

18.00

+ Marianna Borkowska – 34 r. śm., Pelagia i Stanisław Borkowscy.

 

PIĄTEK 20 grudnia

  6.30

+ Tomasz Klonowski – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Genowefa i Bronisław Baranowscy i ich rodzice.

10.00

+ Stanisława i Aleksander Siemianowscy.

16.30

O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla uczestników pielgrzymki do Smardzewa i ich rodzin.

18.00

+ Mirosław i Grzegorz Dębscy oraz Regina, Zygmunt i Leszek Kąkol.

 

SOBOTA 21 grudnia

  6.30

+ Krystyna, Stanisław i Jerzy Kuczyńscy.

  8.30

+ Maria, Anna i Bazyli Smolińscy.

10.00

+ r-ce Stanisława Staszewska – 1 r. śm i Wincenty Staszewski oraz dziadkowie Witkowscy.

11.30

+ Zenona Smolińska i Adam Smoliński.

16.30

+ r-ce Stanisława Staszewska – 1 r. śm i Wincenty Staszewski oraz dziadkowie Witkowscy.

18.00

+ Czesław Jakubowski – 20 r. śm. i Alina Jakubowska – 9 r. śm.