» » » Intencje 13-19 października

Intencje 13-19 października

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 13 października 

  7.00

Prośba o potrzebne łaski przez Niepokalane Serce Maryi dla Alicji.

  8.30

+ Jadwiga, Józef i Tadeusz Kuczyńscy.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ rodzice Barbara i Tadeusz Wierzbiccy, Halina, Józef i Stanisław Wierzbiccy.

16.00

+ Edward Czaplicki, Amelia i Albin Czapliccy oraz Aleksandra i Antoni Sadowscy.

18.00

+ Marcjanna Malinowska – 1 r. śm. i Jan Michalczyk.

 

PONIEDZIAŁEK 14 października

  6.30

+ Alina Mazanek – od ucz. pog. – następna 24 października godz. 6.30.

  7.00

Dantis.

  8.30

+ Kazimiera i Stefan Marszałow.

18.00

+ Marianna, Jerzy i Krzysztof Gęsiccy.

 

WTOREK  15 października

  6.30

+ rodzice Stefan i Janina, siostra Alinka, bracia Ludwik i Mirosław Bieńkowscy.

  7.00

Dantis.

  8.30

+ Szczepan Pieńkowski – 62 r. śm., Janina Pieńkowska – w dniu imienin oraz Mirosław Pieńkowski.

18.00

+ Jadwiga Sosnowska – z okazji imienin.

 

ŚRODA  16 października 

  6.30

Dantis.

  7.00

+ Antoni Kucharski – 3 r. śm.

  8.30

+ Czesław i Stanisława Cegielscy oraz Piotr Cegielski.

18.00

O błogosławieństwo Boże, światło i dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże prowadzenie dla Odnowy w Duchu Św. i księdza opiekuna Stanisława.

 

CZWARTEK 17 października

  6.30

O błog. Boże dla Małgorzaty i Iwony z okazji ich imienin i Hanny z okazji 65. urodzin oraz rodziny Malinowskich.

  7.00

+ Robert i Jerzy Paproccy.

  8.30

+ Mirosława, Karol, Irena i Stefan Miączyńscy.

18.00

+ Marianna Trojanowska – 4 r. śm.

 

PIĄTEK 18 października

  6.30

O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty z okazji imienin i jej rodziny.

  7.00

+ Ireneusz Kantorosiński – od ucz. pog. – następna 25 października godz. 6.30.

  8.30

+ Barbara Wyzińska.

18.00

W int. Ojczyzny.

 

SOBOTA 19 października

  6.30

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny.

  7.00

+ Stanisław Żyża – od ucz. pog. – następna 26 października godz. 6.30.

  8.30

+ Anna Tworkowska – 1 r. śm. i Henryk Tworkowski – 6 r. śm.

15.00

O Boże błog. dla absolwentów Pedagogicznego Studium Technicznego w Ciechanowie /klasa elektroniczna/ z okazji 40-lecia matury oraz za zmarłych kolegów: Jana Tokarskiego, Leonarda Chmielewskiego, Adama Ignatowskiego i Adama Banacha.

17.00

Ślub.

18.00

+ Halina Sikorska – 1 r. śm.