» » » Intencje 10-16 marca

Intencje 10-16 marca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 10 marca

  7.00

+ Krystyna i Mieczysław Jurkiewicz.

  8.30

+ Edward Gwiazdowski i Mirosław Kruk.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Urszula Kownacka – 9 r. śm. oraz rodziny Kownackich, Krośnickich, Majewskich i Dębeckich.

16.00

+ Anna, Roman i Ryszard Kaweccy.

18.00

+ rodziny Kierzkowskich i Wierzbickich.

 

PONIEDZIAŁEK 11 marca

  6.30

+ Ryszard Stępski – od ucz. pog.

  7.00

+ Alicja Chrostowska – od ucz. pog. – 22 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Barbara Rykowska.

18.00

Za zmarłe nauczycielki: Beatę-Sylwię Blicharską, Mirosławę Podlińską-Zadrożną, Danielę Nowakowską, Iwonę Ruszczyńską, Janinę Piotrowską, Iwonę Ciarkowską,  Henrykę Tańską w 35 r. tragicznej śmierci.

 

WTOREK  12 marca

  6.30

+ Anna Chojnowska i jej dzieci: Karol i Marta – od ucz. pog. – następna 23 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Henryk Kuchalski – od ucz. pog.

  8.30

+ Andrzej Kocięcki – od ucz. pog. – następna 28 marca godz. 8.30.

18.00

+ Grzegorz Malanowski /z okazji imienin/.

 

ŚRODA  13 marca

  6.30

+ Mariusz Ozdarski – od ucz. pog. – następna 25 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog. – następna 26 marca godz. 6.30.

  8.30

+ Irena Gołębiowska.

18.00

+ Krystyna Mioduszewska – 25 r. śm., Antoni Mioduszewski – 24 r. śm. i Bożena Smosarska – 6 r. śm.

 

CZWARTEK 14 marca

  6.30

+ ks. Szczepan Ryglewicz i jego rodzice chrzestni: Helena i Stanisław.

  7.00

+ Zofia Stankiewicz.

  8.30

+ Marianna Orłowska – 20 r. śm. i Mieczysław Orłowscy.

18.00

+ rodzice Albin i Kazimiera Sosnowscy i ich rodziny.

 

PIĄTEK 15 marca

  6.30

W int. dzieł prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek o błogosławione owoce w apostolskiej posłudze.

  7.00

+ Jacek Pawłowski – od ucz. pog. – następna 26 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Krystyna Chmielińska.

18.00

+ Wacława Margiel – 1 r. śm. i Eugeniusz Margiel – 12 r. śm.

 

SOBOTA 16 marca

  6.30

+ Tadeusz Laskowski – 12 r. śm., Maria Kopytek, Agnieszka i Marcin Murzyn.

  7.00

+ Bolesław Dymkowski – 4 r. śm., Jadwiga i Józef Zakrzewscy oraz Olga i Stanisław Dymkowscy.

  8.30

+ Wiktoria i Czesław Jankowscy.

18.00

+ Eugeniusz Malinowski oraz Marianna i Edward Malinowscy.