» » » Intencje 9-15 grudnia

Intencje 9-15 grudnia

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 9 grudnia

  7.00

+ Jerzy Wierzbicki – 2 r. śm.

  8.30

+  Henryka i Franciszek Karwaccy, Genowefa i Stanisław Karwaccy.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Marianna Malinowska – 9 r. śm. oraz  Eugeniusz i Edmund Malinowscy.

16.00

+ rodzice Leokadia i Leon Malanowscy, Grzegorz i Henryk Malanowscy oraz Elżbieta Bugajewska.

18.00

+ Leokadia Malinowska – 20 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 10 grudnia

  6.30

+ Paweł Ratkowski – od ucz. pog. – następna 16 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Irena Zielińska – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Janina Smosarska – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 8.30.

18.00

+ Remigiusz Tadrzak – 17 r. śm. oraz rodzice Tadrzak i rodzice Pikus.

 

WTOREK  11 grudnia

  6.30

+ Czesław Jurowski – od ucz. pog. – następna 18 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Eugeniusz Oleksiak – od ucz. pog. – następna 18 stycznia godz. 8.30.

  8.30

+ Bogumiła Witkowska – Mikiewicz – od ucz. pog. – następna 21 stycznia godz. 7.00.

18.00

Dariusz Grzelak – 17 r. śm,

 

ŚRODA  12 grudnia  

  6.30

+ Bogumił Kowalski – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Jadwiga Sosnowska – od ucz. pog. – następna 21 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Jerzy Bogdanowicz – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 8.30.

18.00

+ Tomasz Danielewicz – 5 r. śm.

 

CZWARTEK 13 grudnia

  6.30

+ Mariola Mirzejewska – od ucz. pog. – następna 24 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Eugeniusz Kowalewski – od ucz. pog.

  8.30

+ Tadeusz Wróblewski – 25 r. śm.

18.00

+ Aniela Kopczyńska.

 

PIĄTEK 14 grudnia

  6.30

+ Stanisław Osiecki – od ucz. pog. – następna 23 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Teresa Gajczyk – od ucz. pog.

  8.30

+ Zdzisław Jezierski – 26 r. śm. i Dariusz Jezierski – 3 r. śm.

18.00

W int. Ojczyzny.

 

SOBOTA 15 grudnia   

  6.30

+ Irena Piotrowska – od ucz. pog. – następna 24 stycznia godz. 6.30.

  7.00

W int. Kół Żywego Różańca, członków i ich rodzin oraz ks. opiekuna Piotra.

  8.30

+ rodzice Elżbieta i Jacek Ostaszewscy.

18.00

+ rodzice Zygmunt i Henryka Geryk.