» » » Intencje 30 września – 6 października

Intencje 30 września – 6 października

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 30 września 

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ Eugeniusz Matusiewicz – 9 r. śm. oraz rodzice Matusiewicz i Wesołowscy.

10.00

+ Cezary Czarnecki – 7 r. śm. i Józef Jazowski.

11.30

+ Hanna i Apolinary Margiel – r. śm. oraz ich rodzice i rodzeństwo.

16.00

+ rodzice Maria i Kazimierz Gzowscy.

18.00

+ Jan Cioch – 29 r. śm. oraz rodzice Stanisława i Stanisław Cioch.

 

PONIEDZIAŁEK 1 października

  6.30

+ Andrzej Kocięcki – od ucz. pog. – następna 16 listopada godz. 8.30.

  7.00

+ Stanisława Smolińska – od ucz. pog. – następna 14 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Ryszard Stępski – od ucz. pog. – następna 17 listopada godz. 6.30.

18.00

+ Małgorzata Roman – 10 r. śm. oraz Lucjan, Andrzej i Adam Roman.

 

WTOREK  2 października

  6.30

+ Wacława Margiel – od ucz – następna 19 listopada godz. 6.30.

  7.00

+ Jerzy Bieranowski – od ucz. pog. –następna 20 listopada godz. 6.30

  8.30

+ Jan Skrzypkowski – od ucz. pog. – następna 2 grudnia w Przedwojewie.

18.00

+ Mariusz Ozdarski – 1 r. śm.

 

ŚRODA  3 października  

  6.30

+ Anna Król – od ucz. pog. – następna 21 listopada godz. 6.30.

  7.00

+ Leon Lipski – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Barbara Ropelewska – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz. 7.00.

18.00

+ Józef Bastecki – 34 r. śm. oraz Stanisława i Kazimierz Basteccy.

 

CZWARTEK 4 października

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Józef Domżalski – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Antoni Kurzątkowski – od ucz. pog.

18.00

W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

PIĄTEK 5 października

  6.30

+ Kazimierz Wichowski – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz. 7.00.

  7.00

+ Krystyna Chilarzewska – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Henryk Bartwicki – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz. 7.00.

18.00

+ Leon Szpojankowski – 3 r. śm.

 

SOBOTA 6 października  

  6.30

+ Leszek Szniter – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 18.00.

  7.00

+ Waldemar Smoliński – od ucz. pog. – następna 27 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Ryszard Wieczfniński – 19 r. śm. oraz Józefa i Józef Wieczfnińscy.

17.00

Ślub.

18.00

+ Mieczysław Rozpłochowski – 4 r., rodzice Rozpłochowscy i rodzice Kruszka.