» » » Intencje 28 stycznia – 3 lutego

Intencje 28 stycznia – 3 lutego

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 28 stycznia  

  7.00

+ Kazimierz Antczak – od ucz. pog. – następna 7 marca godz. 8.30.

  8.30

+ rodzice Eufemia i Teofil Zakrzewscy.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Jadwiga, Józef i Tadeusz Kuczyńscy.

16.00

+ rodzice Edward i Stanisława oraz ich synowie Henryk i Andrzej Jurkiewicz.

18.00

+ Wiktor Kowalski – 1 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 29 stycznia

  6.30

+ Bogdan Rurant – od ucz. pog. – następna 8 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Marianna Dobrzyńska – od ucz. pog. – następna 8 marca godz. 8.30.

  8.30

+ Stanisław Osiecki – od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 6.30.

18.00

+ Paweł Szczypek – 2 r. śm.

 

WTOREK 30 stycznia

  6.30

+ Eugeniusz Kowalewski – od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 7.00.

  7.00

+ Janina Gierej – od ucz. pog.

  8.30

+ Jarosław Lisowski – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 6.30.

18.00

+ Piotr Janeczek – 2 r. śm.

 

ŚRODA 31 stycznia   

  6.30

+ Eugeniusz Błaszczak – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 7.00.

  7.00

+ Waldemar Różycki – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Tadeusz Komorowski – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 8.30.

18.00

+ rodzice Marianna i Aleksander Falkowscy, rodzice Anastazja i Walenty Sadowscy i ich rodziny.

 

CZWARTEK 1 lutego

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Maria Duś – 9 r. śm.

  8.30

W int. kapłanów objętych Koronką Medziugorską przez Apostolat „Margaretka” – o Boże błog., moc Ducha Świętego, świętość życia i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

18.00

+ Sławomir Kowalkowski – 22 r. śm.

 

PIĄTEK  2 lutego  

  6.30

+ Krzysztof Sadowski – oducz. pog.

  7.00

+ Jan Skrzypkowski – od ucz. pog. – następna 12 marca godz. 6.30.

  8.30

+ Elżbieta Ostaszewska – od ucz. pog. – następna 12 marca godz. 8.30.

10.00

+ mąż Henryk Pęter – 6 r. śm.

18.00

+ Michał Kordowski – 21 r. śm.

 

SOBOTA  3 lutego

  6.30

+ Sebastian Maksymiuk – od ucz. pog. – następna 12 marca godz. 10.00.

  7.00

+ Henryk Szweda – 6 r. śm.

  8.30

+ Marek Łazicki – 3 r. śm.

18.00

+ dziadkowie Stanisława i Edmund Kobylińscy, Jan i Janina Roman oraz Małgorzata Roman.