» » » Intencje 21-27 października

Intencje 21-27 października

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 21 października

  7.00

Za parafian

  8.30

+ Hanna Tuwalska – 2 r. śm., Julianna i Henryk Kaniewscy i Tadeusz Tuwalski

10.00

+ Urszula Kownacka

11.30

+ Marianna i Wacław Boniakowscy

16.00

+ Wiesław Ozdarski – 4 r. śm.

18.00

+ Zdzisław Kierzkowski – 10 r. śm. i Alina Kierzkowska

 

PONIEDZIAŁEK 22 października

  6.30

+ Bogumił Kowalski – od ucz. pog. – następna 12 grudnia o godz. 6.30

  7.00

+ Jadwiga Sosnowska – od ucz. pog. – następna 12 grudnia o godz. 7.00

  8.30

+ Jerzy Bogdanowicz – od ucz. pog. – następna 12 grudnia o godz. 8.30

18.00

O Boże bł. dla Małgorzaty z okazji 50-tych urodzin i imienin oraz jej córek Martyny i Mileny

 

WTOREK 23 października

  6.30

+ Mariola Mierzejewska – od ucz. pog. – następna 13 grudnia o godz. 6.30

  7.00

+ Eugeniusz Kowalewski – od ucz. pog. – następna 13 grudnia o godz. 7.00

  8.30

+ Stanisław Osiecki – od ucz. pog.

18.00

+ Teresa Gajczyk – od ucz. pog. – następna 14 grudnia o godz. 7.00

 

ŚRODA 24 października

  6.30

+ Irena Piotrowska – od ucz. pog. – następna 15 grudnia o godz. 6.30

  7.00

+ Włodzimierz Walczak – od ucz. pog. – następna 17 grudnia o godz. 6.30

  8.30

+ Alina Pyra i Mirosław Murawski

18.00

+ Zbigniew Kęsicki, r-ce Stanisława i Feliks Witkowscy, r-ce Irena i Stanisław Kęsiccy

 

CZWARTEK 25 października

  6.30

+ Grażyna Szadkowska – od ucz. pog. – następna 18 grudnia o godz. 6.30

  7.00

+ Waldemar Różycki – od ucz. pog. – następna 18 grudnia o godz. 7.00

  8.30

+ Bronisław Kossakowski

18.00

Za obrońców życia i obronę życia oraz ks. opiekuna

 

PIĄTEK 26 października

  6.30

+ Józefa Podlecka – od ucz. pog. –następna 19 grudnia o godz. 6.30

  7.00

+ Alina Chmielińska – od ucz. pog. – następna 19 grudnia o godz. 7.00

  8.30

+ Bogdan Rynkowski – od ucz. pog. – następna 20 grudnia o godz. 6.30

18.00

+ Jan Podlasiński – od ucz. pog. – następna 21 grudnia o godz. 6.30

 

SOBOTA 27 października

  6.30

+ Za zmarłych z rodziny Mosakowskich, Kołakowskich i Rzeczkowskich

  7.00

+ Janusz Zasadzki – od ucz. pog.

  8.30

+ Tadeusz Sadkowski, Zofia i Antoni Sadkowscy

17.00

Ślub

18.00

+ Szymański