» » » Intencje 18-24 marca

Intencje 18-24 marca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 18 marca

  7.00

1. + Ewa Kucińska – od ucz. pog. – następna 19 maja godz. 6.30.

2. za parafian.

  8.30

1. + Emilia Chodorowska – r. śm.

2. + Wiesław Kalinowski – od ucz. pog. – następna 18 maja godz. 6.30.

10.00

W int. Tadeusza i Barbary Malinowskich w 52 ślubu – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie dla nich i całej rodziny.

11.30

+ Franciszek – 7 r. śm., Anna i Ferdynand Więckiewicz.

16.00

+ Eugeniusz, Marianna i Edmund Malinowscy.

18.00

W int ks. Zbigniewa Kanieckiego o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

 

PONIEDZIAŁEK 19 marca /Odpust św. Józefa/

  6.30

+ rodzice Józef i Czesława Gralak oraz ich rodzice i dzieci.

  7.00

+ Józefa i Mieczysław Siemianowscy.

8.30

+ rodzice Marianna – 13 r. śm. i Jan Polens, dziadkowie Stanisława i Antoni Purzyccy oraz Helena i Jan Polens.

10.00

+ Jan Ugodziński – 31 r. śm. i Grzegorz Ugodziński – 19 r. śm.

18.00

Za parafian.

 

WTOREK 20 marca

  6.30

+ Irena Krajewska – od ucz. pog. – następna 20 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Mariusz Ozdarski – od ucz. pog. – następna 20 maja godz. 8.30.

  8.30

+ Alina Chmielińska – od ucz. pog. – następna 6 maja godz. 7.00.

18.00

+ Józefa, Bolesław i Stanisław Romkowscy oraz Stanisław Liszewski.

 

ŚRODA 21 marca

  6.30

+ Bogdan Rynkowski – od ucz. pog. – następna 6 maja godz. 8.30.

  7.00

+ Alicja Chrostkowska – od ucz. pog. – następna 13 maja godz. 7.00.

  8.30

+ Leon Lipski – od ucz. pog. – następna 21 maja godz. 6.30.

18.00

+ Józef Tomaszewski – 4 r. śm.

 

CZWARTEK 22 marca

  6.30

+ Barbara Ropelewska – od ucz. pog. – następna 21 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Otylia Gościcka, Włodzimierz Gościcki i Henryk Wyszczelski.

  8.30

+ Marzena, Grzegorz i Rajmund.

18.00

+ rodzice Helena i Józef Piątkowscy oraz Tadeusz, Karol i Stefan Piątkowscy.

 

PIĄTEK 23 marca

  6.30

+ Mirosław Góralczyk – od ucz. pog. – następna 22 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Kazimierz Wichowski – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 7.00.

  8.30

+ rodzice Jadwiga i Aleksy Szumscy.

18.00

+ Teresa Michocka – 6 r. śm.

 

SOBOTA 24 marca

  6.30

+ Antoni Kurzątkowski – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Krystyna Chilarzewska – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 7.00.

  8.30

+ Jadwiga Truszkowska – 38 r. i Stefan Truszkowski – 10 r. śm.

18.00

+ Benedykta i Marian Bobińscy.