» » » Intencje 18-24 lutego

Intencje 18-24 lutego

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 18 lutego

  7.00

1. za parafian.

2. + Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 6.30.

  8.30

+ Aleksander Humięcki – 9 r.śm. i rodzina Banaś.

10.00

+ Kazimierz Łubiński – 2 r. śm., Pelagia i Stanisław Łubińscy oraz Jan Łubiński.

11.30

+Irena i Mieczysław Łopaccy oraz Zofia i Stanisław Jabłońscy.

16.00

+ Anna, Roman i Ryszard Kaweccy.

18.00

+ Wiesława Lubczyńska i rodzina Sosnowskich.

 

PONIEDZIAŁEK 19 lutego

  6.30

+ Helena Jurkowska – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 7.00.

 

  7.00

+ Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 7 kwietnia godz. 6.30.

  8.30

+ Halina Czyżewska – od ucz. pog. – następna 8 kwietnia godz. 7.00.

18.00

+ Remigiusz Leszczyński – 10 r.śm. i Barbara Łabudzińska.

 

WTOREK 20 lutego

  6.30

+ Barbara Wierzbicka – od ucz. pog. – następna 8 kwietnia godz. 8.30.

  7.00

+ Leszek Przybyłowski – od ucz. pog. – następna 9 kwietnia godz. 6.30.

  8.30

+ Anna Chojnowska i jej dzieci: Karol i Marta – od ucz. pog. – następna 9 kwietnia godz. 7.00.

18.00

+ Kazimierz-Maciej Wernicki – 6 r. śm.

 

ŚRODA 21 lutego

  6.30

+ Barbara Garnowska – od ucz. pog. – następna 10 kwietnia godz. 6.30.

  7.00

+ Zdzisław Białobrzeski – od ucz. pog.

  8.30

+ Kazimierz Konop – od ucz. pog. – następna 10 kwietnia godz. 8.30.

18.00

+ Krystyna Mioduszewska – 24 r., Antoni Mioduszewski – 23 r. i Bożena Smosarska – 5 r. śm.

 

CZWARTEK 22 lutego

  6.30

+ Feliksa Garnowska – od ucz. pog. – następna 11 kwietnia godz. 8.30.

  7.00

+ Łukasz Stepnowski – 4 r. śm.

  8.30

+ rodzice Jadwiga i Aleksy Szumscy.

18.00

W intencji tych którzy tracą wiarę.

 

PIĄTEK 23 lutego

  6.30

+ Waldemar Dębski – od ucz. pog. – następna 11 kwietnia godz. 6.30.

  7.00

+ Stefania i Antoni Laskowscy.

  8.30

+ Aniela Wróblewska – od ucz. pog. – następna 11 kwietnia godz. 7.00.

18.00

+ Henryk Szczechowicz – od ucz. pog. – następna 12 kwietnia godz. 6.30.

 

SOBOTA 24 lutego

  6.30

+ Marek Kozłowski – od ucz. pog. – następna 13 kwietnia godz. 6.30.

  7.00

+ Jerzy Ciesielski – od ucz. pog.

  8.30

+ rodzice Stanisława i Henryk Kamińscy oraz dziadkowie Stefania i Władysław Danielczyk.

18.00

Int. dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Marii i Zdzisława Michalskich z prośbą o Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze wspólne lata.