» » » Intencje 17-23 czerwca

Intencje 17-23 czerwca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 17 czerwca

  7.00

1. + Marianna i Władysław Noremberg i rodzina Norembergów.

2. za parafian.

  8.30

1. + rodzice Kazimiera i Franciszek Chodkowscy oraz Stanisław, Szczepan i Janina Chodkowscy.

2. W int. mieszkańców Niestumia.

10.00

+ Edmund Malinowski – 4 r. śm. oraz Marianna i Edmund Malinowscy.

11.30

+ Maria Wasińska – 6 r. śm. i Marian Wasiński – 19 r. śm.

16.00

+ rodzice Wacława i Kazimierz Sadowscy oraz Eugeniusz Sadowski.

18.00

W intencji Marii i Jana Goliasz z okazji 50 r. ślubu o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

 

PONIEDZIAŁEK 18 czerwca

  6.30

 + Kazimierz Krupiński – 1 r. śm., Florentyna Wolska, Franciszka Jacyna, rodzice Masłowscy, rodzice Krupińscy i Kazimierz Krupiński.

  7.00

+ Stanisław Klepański – od ucz. pog. – następna 25 lipca godz. 8.30.

  8.30

+ Alina Pyra i Mirosław Murawski.

18.00

+ Longin Jankowski – 5 r. śm. i Teresa Jankowska.

 

WTOREK 19 czerwca

  6.30

+ Jolanta Kamińska – od ucz. pog. – następna 12 września godz. 6.30.

  7.00

+ Mirosław Daszczyński – od ucz. pog. – następna 13 września godz. 6.30.

  8.30

+ Eugeniusz Oleksiak – od ucz. pog. – następna 13 września godz. 7.00.

18.00

+ Jan i Marian Juszkowscy.

 

ŚRODA 20 czerwca

  6.30

+ Bogumiła Witkowska-Mikiewicz – od ucz. pog. – następna 13 września godz. 8.30.

  7.00

+ Bogumił Kowalski – od ucz. pog. – następna 14 września godz. 6.30.

  8.30

+ Genowefa i Wincenty Prządak, Mirosław Sobierajski i Włodzimierz Szelkowski.

18.00

+ Antoni Pniewski – 11 r. śm. oraz rodzice Stanisława i Roman Pniewscy.

 

CZWARTEK 21 czerwca

  6.30

+ Jadwiga Sosnowska – od ucz. pog. – następna 14 września godz. 7.00.

  7.00

 + Henryk Wojczuk – od ucz. pog. – następna 17 września 6.30.

  8.30

+ Tadeusz Malinowski – 22 r. śm.

18.00

 + Hanna Cichowska – 2 r. śm.

 

PIĄTEK 22 czerwca

  6.30

+ Jolanta Czarkowska-Wojtysiak – od ucz. pog. – następna 17 września godz. 7.00.

  7.00

+ Jerzy Bogdanowicz – od ucz. pog. – następna 18 września godz. 6.30.

  8.30

+ Mariola Mirzejewska – od ucz. pog. – następna 18 września godz. 7.00.

18.00

+ Grzegorz Dębski – 16 r. śm. i Mirosław Dębski – 2 r. śm.

 

SOBOTA 23 czerwca

  6.30

+ Hanna Zdrojewska – 16 r. śm.

  7.00

+ Barbara Król – 1 r. śm.

  8.30

+ Szczepan Pieńkowski /w Dniu Ojca/, Jadwiga Pieńkowska i Mirosław Pieńkowski.

17.00

Ślub /bez Mszy św./.

18.00

+ Bogdan Czaplicki – 5 r. śm.