» » » Intencje 11-17 marca

Intencje 11-17 marca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 11 marca

  7.00

1. + Wiktoria i Czesław Jankowscy.

2. Waldemar Różycki – od ucz. pog. – następna 25 kwietnia godz. 7.00.

  8.30

1. O błog. Boże i potrzebne łaski dla Kamili i Adama Kochanowskich.

2. + Tadeusz Komorowski – od ucz. pog.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

Za zmarłe nauczycielki w 34 r. tragicznej śmierci: Sylwię Blicharską, Mirosławę Zadrożną, Danielę Nowakowską, Iwonę Ruszczyńską, Janinę Piotrowską, Iwonę Ciarkowską, Henrykę Tańską.

16.00

+ Urszula Kownacka – 8 r. śm.

18.00

+ Marek Blankiewicz – 3 r. śm., rodzice Henryka i Władysław Blankiewicz, Lucyna i Kazimierz Michalscy.

 

PONIEDZIAŁEK 12 marca

  6.30

+ Jan Skrzypkowski – od ucz. pog. – następna 27 kwietnia godz. 6.30.

  8.30

+ Elżbieta Ostaszewska – od ucz. pog. – następna 27 kwietnia godz. 7.00.

10.00

+ Sebastian Maksymiuk – od ucz. pog – następna 28 kwietnia godz. 6.30.

11.30

+ Henryk Szymański – 22 r. śm.

12.30

+ rodzice Feliksa i Marian Milewscy.

18.00

+ Grzegorz Malanowski /z okazji imienin/.

 

WTOREK 13 marca

  6.30

+ Franciszek Niszczota.

  8.30

+ Zenon Młynarski.

10.00

+ Marianna, Władysław, Zdzisław, Michał, Andrzej i Sławomir Malinowscy, Kazimiera Stańczak, Helena Lewandowska, Stefan Opoński.

11.30

O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Natalii.

12.30

+ Halina Klimkowska – od ucz. pog. – następna 30 kwietnia godz. 6.30.

18.00

+ rodzice Janina Jeznach – 16 r. śm. i Bolesław Jeznach.

 

ŚRODA 14 marca

  6.30

+ Mariusz Gołębiewski – od ucz. pog.- następna 30 kwietnia godz. 7.00.

  8.30

+ Lucyna Dębska – od ucz. pog. – następna 1 maja godz. 6.30.

10.00

+ Józefa Podlecka – od ucz. pog. – następna 4 maja godz. 7.00.

11.30

+ Franciszek Runo – od ucz. pog. – następna 5 maja godz. 6.30.

12.30

+ Janusz Zasadzki – od ucz pog. – następna 7 maja godz. 6.30.

18.00

+ rodzice Antonina i Stanisław Różyccy.

 

CZWARTEK 15 marca

  6.30

+ Janina Pszczółkowska – od ucz. pog. – następna 7 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Jan Dziewanowski – od ucz. pog. – następna 9 maja godz. 7.00.

  8.30

+ Robert Paprocki – 3 r. śm.

18.00

W intencji osób borykających się z utratą wiary w rodzinie.

 

PIĄTEK 16 marca

  6.30

+ Tadeusz Smoliński – od ucz. pog. – następna 10 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Lucyna Wróblewska – od ucz. pog. – następna 11 maja godz. 7.00.

  8.30

W int. wszystkich decydentów, aby przy wdawaniu opinii czy wyroków, kierowali się wyłącznie sprawiedliwością opartą o prawo Boże.

18.00

+ Stanisław Sznilik – od ucz. pog. – następna 14 maja godz. 6.30.

 

SOBOTA 17 marca

  6.30

+ Halina Niestępska – od ucz. pog. – następna 14 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Sławomir Zadrożny – od ucz. pog. – następna 16 maja godz. 6.30.

  8.30

+ Bolesław Dymkowski – 3 r. śm.

18.00

W int. ks. proboszcza.