Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 5-11 listopada

Intencje 5-11 listopada

NIEDZIELA 5 listopada

  7.00

+ Stanisław, Władysława i Teresa Krętkowscy.

  8.30

+ rodzice Krystyna Hetmańska – 46 r. śm. i Edmund Hetmański – 24 r. śm. oraz Waldemar Olszewski – 2 r. śm.

10.00

+ Sławomir Zuchora.

11.30

+ Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Basak oraz Jadwiga Piwońska i Mirosław Kostrzewski.

16.00

Za parafian.

18.00

+ Feliksa i Ryszard Skibińscy oraz Franciszka i Piotr Domaredzcy.

 

PONIEDZIAŁEK 6 listopada

  6.30

+ Halina Ulatowska – od ucz. pog. – następna 29 grudnia godz. 6.30.

  7.00

+ Henryk Kuchalski – od ucz. pog. –następna 2 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Barbara Król – od ucz. pog. – następna 1 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Sławomir Kowalkowski / z okazji imienin/.

 

WTOREK 7 listopada

  6.30

+ rodzice, rodzeństwo i krewni Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Edward Czachorowski – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Walentyna Przetacka – od ucz. pog. – następna 3 stycznia godz. 6.30.

18.00

+ Piotr Sokolnicki – 6 r. śm., Stanisław Sokolnicki, dziadkowie Sokolniccy i Wesołowscy.

 

ŚRODA 8 listopada

  6.30

+ Siostry Pasjonistki.

  7.00

+ Lech Dąbrowski – od ucz. pog. – następna 3 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ r-ce Jan i Aniela Rasińscy.

18.00

+ Ania Praczukowska – 7 r. śm.

 

CZWARTEK 9 listopada

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

+ Tomasz Pilitowski – od ucz. pog. – następna 4 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Wincenty Szniter – 29 r. śm. i rodzina Szniter.

18.00

+ Barbara Wierzbicka – 1 r. śm. oraz rodzice Marianna i Kazimierz Sankowscy.

 

PIĄTEK 10 listopada

  6.30

+ Danuta Ostrzeniewska – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Jerzy Wierzbicki – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Janina Tyśkiewicz – od ucz. pog. – następna 8 stycznia godz. 6.30.

18.00

W int. Ojczyzny.

 

SOBOTA 11 listopada /Święto Odzyskania Niepodległości/

  6.30

+ Krystyna Nawrocka – 25 r. śm.

  7.00

+ Adam Kacprzak – 10 r. śm.

  8.30

+ Henryk Tworkowski – 4 r. śm. oraz Henryka, Wiktor i Marek Brodowscy.

10.00

W int. Ojczyzny.

18.00

+ Małgorzata Chmielecka – 6 r. śm.