» » » Intencje 26 listopada – 2 grudnia

Intencje 26 listopada – 2 grudnia

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 26 listopada

  7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

  8.30

+ Stanisława i Czesław Cegielscy.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Wanda Wiśniewska – 3 r. śm.

16.00

+ Bronisław i Marek Kossakowscy.

18.00

W int. Chóru parafialnego „Victoria”.

 

PONIEDZIAŁEK 27 listopada

  6.30

+ Mirosław Daszczyński – od ucz. pog. – następna 19 stycznia godz. 7.00 .

 

  7.00

+ Andrzej Król – od ucz. pog. – następna 19 stycznia godz. 8.30.

  8.30

+ Zofia, Tadeusz i Wiesław Kowalkowscy.

18.00

+ Pelagia i Jan Bartołd, Andrzej i Dariusz Purzyccy.

 

WTOREK 28 listopada

  6.30

1. + Mariusz Gołębiewski – od ucz. pog.

2. + Mariusz Gołębiewski – od ucz. pog. – następna 20 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Irena Czarnewicz – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Mieczysław Jaworski – 30 r. śm.

18.00

+ Eleonora Wasilewska – 21 r. śm., Ryszard Suchocki oraz Weronika Marianna i Jan Dejowie.

 

ŚRODA 29 listopada

  6.30

1. + Tomasz Pilitowski – 1 r. śm.

2. + Tomasz Pilitowski – od ucz. pog. – następna 4 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Janusz Brach oraz rodzice Stefania i Marian Brach.

  8.30

+ Stanisław Imbiorowicz – od ucz. pog. – następna 23 stycznia godz.6.30.

18.00

W int. Odnowy w Duchu Świętym.

 

CZWARTEK 30 listopada

  6.30

1. + Hanna Kucharska – od ucz. pog.

2. + Hanna Kucharska – od ucz. pog. – następna 23 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Maria Kopytek, Agnieszka i Marcin Murzyn oraz Tadeusz Laskowski.

  8.30

+ Jarosław Lisowski – od ucz. pog. – następna 30 stycznia godz. 8.30.

 i Tadeusz Lisowski.

18.00

+ Adam Roman – 14 r. śm. oraz Małgorzata, Lucjan i Andrzej Roman.

 

PIĄTEK 1 grudnia

  6.30

1. + Janusz Toporowski – od ucz. pog.

2. + Janusz Toporowski – od ucz. pog. – następna 23 stycznia godz. 8.30.

  7.00

+ Henryka Kwiatek – od ucz. pog. – następna 24 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Marianna Chmielewska – od ucz. pog. – następna 24 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Marianna Woźniak – od ucz. pog. – następna 24 stycznia godz. 8.30.

 

SOBOTA 2 grudnia

  6.30

+ Adam Ignatowski – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Kazimierz Frankowski – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Marian Juszkowski – 3 r. śm. i Jan Juszkowski – 3 r. śm.

18.00

W int. ks. proboszcz.