» » » Intencje 22-28 października

Intencje 22-28 października

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 22 października

  7.00

+ Maria Kowalska – 4 r. śm.

  8.30

+ Zdzisław – 9 r. śm. i Alina Kierzkowscy.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Urszula Kownacka oraz rodziny Kownackich, Krośnickich, Majewskich i Dębeckich.

16.00

+ Wiesław Ozdarski – 3 r. śm.

18.00

+ Zbigniew Kęsicki oraz rodzice Witkowscy i Kęsiccy

 

PONIEDZIAŁEK 23 października

  6.30

+ Aniela Mosakowska.

  7.00

1. + Janina Pszczółkowska – od ucz. pog.

2. + Janina Pszczółkowska – od ucz. pog. – następna 14 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ Janina Kałandyk – od ucz. pog.

18.00

W int. Stanisławy Krętkowskiej o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

 

WTOREK 24 października

  6.30

1. + Janusz Zasadzki – od ucz. pog.

2. + Janusz Zasadzki – od ucz. pog. – następna 15 grudnia godz. 6.30.

  7.00

+ Barbara Wesołowska – od ucz. pog. – następna 15 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ Henryk Kraskowski – 13 r. śm.

18.00

+ Zofia Kurpińska – 28 r. śm. i Kazimierz Kurpiński – 11 r. śm.

 

ŚRODA 25 października

  6.30

1.+ Hanna Tuwalska – od ucz. pog.

2.+ Hanna Tuwalska – od ucz. pog.

  7.00

+ Grzegorz Białowąs – od ucz. pog. – następna 18 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Tadeusz Komorowski, Zygmunt Grzybowski, Roman Kaszyński.

18.00

W int. obrony życia, obrońców życia i ks. opiekuna.

 

CZWARTEK 26 października

  6.30

+ Maria Arumińska – od ucz. pog. – następna 18 grudnia godz.7.00.

  7.00

1. + Justyna Klep – od ucz. pog.

2. + Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 19 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Tadeusz Komorowski, Zygmunt Grzybowski, Roman Kaszyński.

18.00

+ Ryszard Cichocki – od ucz. pog. – następna 19 grudnia godz. 7.00.

 

PIĄTEK 27 października

  6.30

+ Sławomir Zadrożny – od ucz. pog. – następna 20 grudnia godz. 6.30.

  7.00

1. + Apolinary Margiel – od ucz. pog.

2. + Apolinary Margiel – od ucz. pog. – następna 21 grudnia godz. 8.30.

  8.30

+ Hanna i Apolinary Margiel – w rocznicę śm. oraz ich rodziców i rodzeństwo.

18.00

+ Tadeusz Kopczyński – 3 r.śm.

 

SOBOTA 28 października

  6.30

+ rodziny Mossakowskich, Kołakowskich i Rzeczkowskich.

  7.00

+ Jadwiga Kraszewska – 30 r. śm. oraz Antoni, Janusz i Szczepan Kraszewscy.

  8.30

+ Marian, Tadeusz i Andrzej Rosińscy oraz Halina i Eugeniusz Kowalscy.

18.00

+ Jan Człapski – 12 r. śm., Marianna Peliszko – 25 r. śm. oraz Jan Peliszko – 24 r.