Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 15-21 października

Intencje 15-21 października

NIEDZIELA 15 października

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ Bolesław Stefański – 8 r. śm. i rodzice Stefańscy i Stępniewscy.

10.00

+ Jadwiga, Józef i Tadeusz Kuczyńscy.

11.30

+ Szczepan Pieńkowski – 60 r. śm., Jadwiga Pieńkowska / z okazji imienin/ oraz Mirosław Pieńkowski.

16.00

+ Andrzej Mieszkowski – 15 r. śm.

18.00

+ Edward Czaplicki, Amelia i Albin Czapliccy oraz Aleksandra i Antoni Czapliccy.

 

PONIEDZIAŁEK 16 października

  6.30

+ Robert Wypyski – od ucz. pog.

  7.00

+ Antoni Kucharski – 1 r. śm.

  8.30

1. + Tadeusz Komorowski – od ucz. pog.

2. + Tadeusz Komorowski – od ucz. pog. – następna 9 grudnia godz. 7.00.

18.00

+ Barbara Kwaśniewska – od ucz. pog. – następna w Przedwojewie 7 stycznia o godz. 10.00

 

WTOREK 17 października

  6.30

+ Krzysztof Sadowski – od ucz. pog. – następna 11 grudnia godz. 7.00.

  7.00

1. + Sebastian Maksymiuk – od ucz. pog.

2. + Sebastian Maksymiuk – od ucz. pog. – następna 12 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ rodzina Kurkowskich.

18.00

+ Marianna Trojanowska – 2 r.śm.

 

ŚRODA 18 października

  6.30

+ Zofia Zub – od ucz. pog.

  7.00

1.+ Franciszek Runo – od ucz. pog.

2.+ Franciszek Runo – od ucz. pog. – następna 12 grudnia godz. 8.30.

  8.30

+ Włodzimierz Szelkowski – od ucz. pog.

18.00

O światło i dary Ducha Świętego, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Odnowy w Duchu Świętym i opiekuna ks. Pawła.

 

CZWARTEK 19 października

  6.30

+ Jerzy Wilga – od ucz. pog.

  7.00

+ Zofia i Czesława Laskowskie.

  8.30

+ Mirosława, Karol, Irena i Stefan Miączyńscy.

18.00

1. + Lech Orłowicz – od ucz. pog. – następna 15 grudnia godz. 18.00.

2. O kanonizację błog. Ks. Jerzego Popiełuszki.

 

PIĄTEK 20 października

  6.30

+ Stefania Nasierowska – od ucz. pog. – następna 13 grudnia godz. 6.30.

  7.00

+ Barbara Duszczyk – od ucz. pog.

  8.30

+ Kazimierz Rykowski – 14 r. śm. i dziadkowie Rykowscy i Salwa.

18.00

+ Jerzy Kuczyński – 15 r. śm.

 

SOBOTA 21 października

  6.30

+ Halina Klimkowska – od ucz. pog. – następna 13 grudnia godz. 7.00.

  7.00

+ Waldemar Bąkowski – od ucz. pog. – następna 13 grudnia godz. 8.30.

  8.30

+ Konstanty i Feliksa Jaszczak oraz Stanisław i Arkadiusz Wysmyk.

18.00

+ Agnieszka Ponikiewska – 2 r. śm. i Józef Plichta.