Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 5-11 czerwca

Intencje 5-11 czerwca

Niedziela 5 czerwca  

  7.00

1.  za parafian

2. + Danuta Margas – od ucz. pog. – następna 10 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

1. + Helena, Wacław, Stanisław i Jan Sachmacińscy  oraz dziadkowie Sachmacińscy i Krętkowscy.

2. + Anna Płosińska – od ucz. pog. – następna 11 sierpnia godz. 6.30.

10.00

+ Amelia i Józef Mączewscy oraz rodzina Mączewskich i Ogonowskich.

11.30

+ Jan i Leszek Więckiewicz.

16.00

1. + Wanda Kucińska – 5 r. śm.

2. + Marianna  Wróblewska – od ucz. pog. – następna 12 sierpnia godz. 6.30.

18.00

+ rodzice Jadwiga i Wacław Kozłowscy oraz Eugeniusz Kozłowski.

 

Poniedziałek 6 czerwca

  6.30

1. + Stanisław Orłowski – od ucz. pog. – następna 13 sierpnia godz. 6.30.

2. + Kamil Wojewódzki – od ucz. pog. – następna 16 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

W int. ks. proboszcz z okazji 34 r. świeceń kapłańskich o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.

  8.30

Podziękowanie za otrzymane łaski w 25 rocznice ślubu dla Marii i Tomasza Klonowskich.

18.00

+Jan Kocięcki – od ucz. pog. – następna 30 sierpnia godz. 18.00.

 

Wtorek 7 czerwca

  6.30

1. + Genowefa Peszczyńska – 1 r. śm.

2. + Kazimierz Wiktorowicz – od ucz. – następna 17 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

1. + Barbara Kosewska – od ucz. pog.

2. + Jadwiga Trzcińska – od ucz. pog.

  8.30

+ Józef Mościcki – 4 r. śm. i rodzina Mościckich.

18.00

1. W int Alicji i Marka Popielarskich z okazji 30 lecia małżeństwa o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia.

2. Msza św. dziękczynna z okazji 25 r. pielgrzymki św. Jana Pawła II do Płocka – od chórzystów z naszego chóru parafialnego, którzy śpiewali w 500 osobowym chórze diecezjalnym w czasie Mszy św. pontyfikalnej.

 

Środa  8 czerwca

  6.30

1. + Teresa Karczmarz – od ucz. pog. – następna 18 sierpnia godz. 6.30.

2. + Aurelia Majewska – od ucz. pog. – następna 19 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

+ Genowefa i Kazimierz Bartczak.

  8.30

+ Elżbieta Piekarska – 7 r. śm.

18.00

+ Stanisław Leśniewski – 26 r. śm.

 

Czwartek   9 czerwca

  6.30

O światło Ducha Św. na przygotowanie i przebieg Kapituły Generalnej Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

1. + Marianna Paprocka – od ucz. pog. – następna 20 sierpnia godz. 6.30.

2. + Jadwiga Grabowska – od ucz. pog. – następna 20 sierpnia godz. 8.30.

  8.30

+ Helena Rosińska i Adam Rosiński – 14 r. śm. oraz Maria i Tadeusz Rosińscy.

18.00

+ Anna Pazyra – 2 r. śm.

 

Piątek  10 czerwca 

  6.30

+ Roman Konopa – od ucz. pog. – następna 7 sierpnia godz. 7.00.

  7.00

1. + Władysława Rudzińska – od ucz. pog. – następna  22 sierpnia godz. 6.30.

2. + Aleksander  Witas – od ucz. pog. – następna 22 sierpnia godz. 6.30.

 

  8.30

+ rodzice Antonina i Stanisław  Czarnewicz, Antonina Kaczmarczyk, Ewa Szwakopf i Sebastian Szwakopf.

18.00

+ rodzice Władysława i Franciszek Śliwczak.

 

Sobota   11 czerwca

  6.30

+ Róża Bugajska – od ucz. pog. – następna 17 lipca godz. 7.00.

  7.00

1. + Genowefa Wronowska – od ucz pog. – następna 23 sierpnia godz. 6.30.

2. + Irena Trojanowska – od ucz pog. – następna 23 sierpnia 8.30.

  8.30

+ Władysław i Władysława Nawroccy.

17.00

Ślub

18.00

+ Elżbieta Marut – od ucz. pog. – następna 24 sierpnia godz. 6.30.