Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 4-10 września

Intencje 4-10 września

Niedziela 4 września

  7.00

1. za parafian

2. + Karolina Kubicka – od ucz. pog. – następna 5 października godz. 7.00.

  8.30

1. + Ryszard Jezierski – 7 r. śm.

2. + Hanna Cichowska – od ucz. pog. następna 6 października godz. 6.30.

10.00

+ Bogusława Teklińska – 8 r. śm.

11.30

+ Wiktor, Andrzej i Krzysztof Pokorscy oraz rodzina Pokorskich.

16.00

1. + Jerzy Zarodkiewicz – 6 r. śm., Walentyna i Jan Zarodkiewicz oraz Emilia i Hieronim Budny.

2. + Dariusz Walczak – od ucz. pog. – następna 6 października godz. 7.00.

18.00

+ rodzice Irena i Bronisław Koziccy.

 

Poniedziałek 5 września   

  6.30

+ Zofia Słupecka – od ucz. pog. – następna 6 października godz. 8.30.

  7.00

1. + Krzysztof Kozak od ucz. pog.

2. + Stanisław Ulicki – od ucz. pog.

  8.30

+ Agnieszka Ponikiewska – od ucz. pog. – następna

18.00

+ Elżbieta-Marianna Brodowska – int. dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie.

 

Wtorek  6 września

  6.30

+ Zbigniew Kacprzyński – od ucz. pog. – następna 7 października godz. 6.30.

  7.00

1. + Grzegorz Stępniewski – 1 r. śm.

2. + Aniela Maszynowska – od ucz. pog.

  8.30

+ Barbara Grobelna – od ucz. pog. – następna 7 października godz. 7.00.

18.00

+ Danuta Klonowska – 30 r. śm. oraz rodzina Klonowskich i Sawickich.

 

Środa 7 września

  6.30

+ Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 10 października godz. 6.30.

  7.00

1. + Alicja Szymanowska – od ucz. pog. – następna 11 października godz. 6.30.

2. + Irena Oczkowska – od ucz. pog. – następna 11 października godz. 8.30.

  8.30

+ Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog. następna 12 października godz. 6.30.

18.00

+ Anetka Burkacka – 10 r. śm.

 

Czwartek   8 września /Odpust Narodzenia NMP/

  6.30

+ Leszek Goździewski – od ucz. pog.

  7.00

1. + Marianna Smolińska – od ucz. pog. – następna 12 października godz. 7.00.

2. + Marianna-Elżbieta Brodowska – od ucz. pog. – następna 12 października godz. 7.00.

  8.30

+ Marianna Lubieniecka – 25 r. śm. i Henryk Lubieniecki.

10.00

+ Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog. – następna 13 października  godz. 6.30.

18.00

Za parafian.

 

Piątek  9 września       

  6.30

+ Kazimierz Bobiński – od ucz. pog. – następna 13 października godz. 7.00.

  7.00

1. + Dariusz Jezierski – od ucz. pog. – następna 13 października godz. 8.30.

2. + Stanisław Pacek – od ucz. pog. – następna 14 października godz. 6.30.

  8.30

+ Zdzisław Soliński – 36 r. śm.

18.00

+ Beatka Podlasińska – 33 r. śm.

 

Sobota   10 września   

  6.30

+ Wiesław Moszczyński – od ucz. pog. – następna 13 października godz. 7.00.

  7.00

1. + Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 14 października godz. 7.00.

2. + Róża Bugajska – od ucz. pog. – następna 15 października godz. 6.30.

  8.30

Podziękowanie za 50 lat pożycia małżeńskiego Zofii i Jacentego Skaraczyńskich z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.

16.00

ślub

17.00

ślub

18.00

+ Zdzisław Arumiński – 2 r. śm.