» » » Intencje 31 stycznia – 6 lutego

Intencje 31 stycznia – 6 lutego

Kategoria: Intencje | 0

 

Niedziela   31 stycznia

 7.00

Za parafian

 8.30

+ Eufemia – 2 r. śm. i Teofil Zakrzewscy.

10.00

+ rodzice Helena i Izydor Dobrzyńscy – 23 r. śm.

11.30

+ mąż Henryk Pęter – 4 r. śm.

16.00

+ Wiesław, Daniela i Leszek Kosuda oraz dziadkowie Kosuda i Kucińscy.

18.00

+ Stanisław i Krystyna Kałandyk oraz Anna Humińska.

 

Poniedziałek 1 lutego

 6.30

+ Anna Brakowiecka – od ucz. pog.

 7.00

+ Stanisława Pilitowska – od ucz. pog.- następna 8 kwietnia godz. 6.30.

 8.30

+ Bogdan Sobczyński – od ucz. pog. – następna 8 kwietnia godz. 7.00.

18.00

+ Justyna Klep- od ucz. pog. – następna 11 kwietnia godz. 6.30.

 

Wtorek 2 lutego /Matki Boskiej Gromnicznej/

 6.30

+ Władysław-Piotr Parypiński  – od ucz. pog. – następna 11 kwietnia godz. 7.00.

 7.00

+ Jan Pniewski – od ucz. pog. – następna 12 kwietnia godz. 6.30.

 8.30

+ Tadeusz, Irena i Andrzej Rygalscy oraz Adam i Franciszka Rygalscy.

10.00

+ rodzice Marianna i Aleksander Falkowscy oraz rodzice Anastazja i Walenty Sadowscy.

18.00

+ Marianna Sitek – 3 r. śm., Zygmunt Sitek, Siostra Fabiana Sitek i z rodziny Sitek.

 

Środa  3 lutego

 6.30

+ Roman Kamiński  – od ucz. pog.

 7.00

 + Romuald Dębski – od ucz. pog. następna 12 kwietnia godz. 7.00.

 8.30

+ Marek Łazicki – 1 r. śm.

18.00

+ Henryk Szweda – 4 r. śm.

 

Czwartek   4 lutego

 6.30

O światło Ducha Św. na przygotowanie i przebieg Kapituły Generalnej Sióstr Pasjonistek.

 7.00

+ Elżbieta Mieszkowska – od ucz. pog. – następna 13 kwietnia godz. 6.30.

 8.30

+ Michał Olszewski  – od ucz. pog. – następna 13 kwietnia godz. 7.00.

18.00

+ Józef Pędowski – od ucz. pog. – następna 14 kwietnia godz. 7.00.

 

Piątek  5 lutego 

 6.30

+ Michał Kordowski – 19 r. śm. oraz dziadkowie Kordowscy i Lubienieccy.

 7.00

+ Maria Duś – 7 r. śm.

 8.30

+ Franciszek, Janina, Stanisław, Bronisława i Stanisław Zbyszyńscy i ich rodzice.

18.00

+ Anna Grabowska – 7 r. śm. i Józef Grabowski – 16 r. śm.

 

Sobota   6 lutego

 6.30

+ Marian Witkowski – od ucz. pog.

 7.00

+ Janusz Kasiak – od ucz. pog. – następna 15 kwietnia godz. 7.00.

 8.30

+ Kazimierz-Maciej Wernicki – 4 r. śm.

18.00

+ Feliksa i Benedykt Kuźniewscy oraz Janina i Edmund Kleniewscy.