» » » Intencje 3-9 kwietnia

Intencje 3-9 kwietnia

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 3 kwietnia  

 7.00

1. Za parafian

2. + Władysława Burzyk – z okazji urodzin.

 8.30

+ Zofia, Jan, Ryszard i Jerzy Siatkowscy, Maria Kowalska oraz dziadkowie Siatkowscy i Chylińscy.

10.00

+ Janina Myślińska.

11.30

+ Zofia-Cecylia Wyszczelska – 4 r. śm.

16.00

1. + Barbara Falkiewicz – 6 r. śm..

2. Tadeusz Goryszewski – od ucz. pog. – następna  4 czerwca godz. 6.30.

18.00

+ Karol Michalski – 24 r. śm.

 

Poniedziałek 4 kwietnia

 6.30

1.+ Stanisław Orłowski – od ucz. pog.

2.+ Stanisław Orłowski – od ucz. pog. – następna  6 czerwca godz. 6.30.

 7.00

+ Jadwiga Trzcińska – od ucz. pog. – następna 7 czerwca godz. 7.00.

 8.30

+ Edmund Kukliński – od ucz. pog.

18.00

W int obrony życia i obrońców życia oraz ks. proboszcza.

 

Wtorek 5 kwietnia

 6.30

1.+ Teresa Karczmarz  – od ucz. pog.

2.+ Teresa Karczmarz  – od ucz. pog. – następna 8 czerwca godz. 6.30.

 7.00

+ Danuta Stawiska – 1 r. śm.

 8.30

Dziadkowie Katarzyna i Wincenty Nogaj.

18.00

+ Jadwiga Michalska – 19 r. śm., Eugeniusz Michalski i Elżbieta Strupczewska.

 

Środa  6 kwietnia

 6.30

1. + Jadwiga Grabowska – od ucz. pog.

2. + Jadwiga Grabowska – od ucz. pog. – następna 9 czerwca godz. 7.00.

 7.00

 + Józef Szachewicz – od ucz. pog.

 8.30

+ Ryszarda Szewczyk – 6 r. śm.

18.00

+ Tadeusz Wąsicki – 11 r. śm.

 

Czwartek   7 kwietnia

 6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

 7.00

 + Roman Konopa – od ucz. pog. – następna 10 czerwca godz. 6.30.

 8.30

1. + Aleksander Witas – od ucz. pog.  

2. + Aleksander Witas – od ucz. pog. – następna 10 czerwca godz. 7.00.

18.00

+ Albin, Kazimiera, Mirosław, Wiesław, Daniela i Waldemar Sosnowscy, Hanna, Bożena i Piotr Boniakowscy oraz Barbara Grzybowska.

 

Piątek 8 kwietnia 

 6.30

 + Stanisława Pilitowska – od ucz. pog.

 7.00

+ Bogdan Sobczyński – od ucz. pog.

 8.30

1. + Wiesława Pienicka – 1 r. śm. –od ucz. pog.

2. + Wiesława Pienicka – od ucz. pog.

18.00

+ Bolesław Dymkowski – 1 r.śm.

 

Sobota   9 kwietnia

 6.30

+ Czesław Chilarzewski – 17 r. śm.

 7.00

1. + Krzysztof Przybyłowski  – 1 r. śm., Zdzisław Przybyłowski oraz rodzice Józef i Bronisława Dawid.

2. + Róża Bugajska – od ucz. pog. – następna 11 czerwca 6.30.

 8.30

1.+ Genowefa Wronowska – od ucz. pog.  

2.+ Genowefa Wronowska – od ucz. pog. – następna 11 czerwca godz. 7.00.

18.00

+ Marianna Przychodzka – 13 r. śm.