» » » Intencje 29 maja – 4 czerwca

Intencje 29 maja – 4 czerwca

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 29 maja  

  7.00

 

1+ Janina Runo – 23 r. śm., rodzice Zofia i Piotr Śmietanko.

2. za parafian.

  8.30

1. + Józef Wnęt – 9 r. śm. i Janusz Wnęt – 5 r. śm.

2. + Beata Samsel – od ucz. pog. – następna 30 lipca godz. 6.30.

10.00

+ Małgorzata Gulczyńska – 2 r. śm., Włodzimierz Ostaszewski – 16 r. śm.

11.30

+ Zofia i Franciszek Janowscy oraz dziadkowie Janowscy i Sokolniccy.

16.00

1. + Bronisława i Mieczysław Bala.

2. + Marian Wiśniewski – od ucz. pog. – następna 1 sierpnia godz. 6.30.

18.00

+ Irena Smolińska – 31 r. śm.

 

Poniedziałek 30 maja

  6.30

+ Mirosław Stempski – od ucz. pog. – następna 2 sierpnia godz. 6.30

  7.00

1. + Tadeusz Cichmiński – od ucz. pog. – następna 3 sierpnia godz. 6.30.

2. + Ludwika Węglewicz – od ucz. pog. – następna 4 sierpnia godz. 6.30.

 8.30

+ Zofia Sadkowska – 10 r. śm. oraz Tadeusz i Antoni Sadkowscy.

18.00

+ Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog. – następna 4 sierpnia godz. 8.30.

 

Wtorek 31 maja

  6.30

1. + Waldemar Górecki – od ucz. pog.

2. + Mirosław Kruk – od ucz. pog.

  7.00

+ Kazimierz Ujazdowski – od ucz. pog. – następna 5 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

W int. solenizantki Anieli Wróblewskiej o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata życia.

18.00

+ Aniela Czaplicka – 15 r. śm.

 

Środa  1 czerwca

  6.30

+ Krzysztof Przybyłowski – od ucz. pog. – następna 5 sierpnia 8.30.

  7.00

1. + Zofia Świtalska-Lewandowska – od ucz. pog.

2. + Barbara-Anna Kwiatkowska – od ucz. pog.

  8.30

+ Zdzisława Stępska – 2 r. śm.

18.00

O Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla członków Odnowy w Duchu Św. i dla opiekuna ks. Jarosława.

 

Czwartek   2 czerwca

  6.30

Dobre i liczne powołania do zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

1. + Bolesław Dymkowski – od ucz. pog. – następna 6 sierpnia godz. 6.30.

2. + Jacek Kosior – od ucz. pog. – następna 8 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Jan i Anna.

18.00

+ Henryk Cejmerowski – 21 r. śm. oraz rodzice Józefa i Franciszek Cejmerowscy.

 

Piątek  3 czerwca 

  6.30

+ Tadeusz Matuszewski – od ucz. pog. – następna 8 sierpnia godz. 8.30.

  7.00

1. + Jadwiga Szymańska – od ucz. pog. – następna 9 sierpnia godz. 6.30.

2. o zdrowie i błog. Boże dla dziecka Gabriela.

  8.30

+ Janina, Franciszek, Stanisław, Bronisława i Stanisław Zbyszyńscy i ich rodzice.

18.00

+ rodzice Eugeniusz Janiszewski – 9 r. śm. i Henryka Janiszewska – 18 r. śm.

 

Sobota   4 czerwca

  6.30

+ Tadeusz Goryszewski – od ucz. pog.

  7.00

1. + Halina Kierzkowska – 7 r. śm.

2. Teresa Jankowska – od ucz. pog.

  8.30

Dantis

18.00

Ślub.