Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 28 lutego – 5 marca

Intencje 28 lutego – 5 marca

Niedziela  28 lutego

 7.00

1. + Stefania i Antoni Laskowscy.

2. Dariusz Jezierski – od ucz. pog. – następna 6 marca godz. 18.00

 8.30

+ Roman i Helena Gorczyńscy w 1 r.śm.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Franciszek – 5 r. śm. i Anna Więckiewicz, Jan i  Wiktoria Więckiewicz oraz Ferdynand Więckiewicz.

16.00

1. Henryk Gburzyński – 12 r. śm.

2. Andrzej Kowalski- od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 8.30.

18.00

+ Władysław Smoliński – 26 r. śm.

 

Poniedziałek 29 lutego

 6.30

+ Roman Pater i Andrzej Pater.

 7.00

+ Jan Przetacki– od ucz. pog.

 8.30

+ Alina Mosakowska – od ucz. pog.

18.00

+ Wojciech Murawski – 30 r. śm. Marianna Murawska i dziadkowie Murawscy.

 

Wtorek  1 marca

 6.30

+ Stanisław Żbikowski  – od ucz. pog.

 7.00

1.+ Maria Leszczyńska  – od ucz. pog.

2. + Maria Leszczyńska  – od ucz. pog.

 8.30

+ Andrzej Wawer – od ucz. pog.

18.00

1.+ Jerzy Sosnowski – od ucz. pog.

2.+ Jerzy Sosnowski  – od ucz. pog.

 

Środa  2 marca

 6.30

+ Helena i Józef Kozłowscy.

 7.00

1. + Wiesława Pienicka – od ucz. pog.

2. + Wiesława Pienicka – od ucz. pog.– następna 8 kwietnia godz. 8.30.

 8.30

+ Antoni Duchliński – 31 r. śm.

18.00

+ Zygmunt Opasiński – 10 r.śm.

 

Czwartek   3 marca

 6.30

O łaskę beatyfikacji Matki Założycielki Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek Józefy Hałacińskiej i o cud za Jej wstawiennictwem.

 7.00

1. + Waldemar Skrzypczyński – od ucz. pog.

2. + Waldemar Skrzypczyński – od ucz. pog.

 8.30

1. + Tadeusz Rybicki – od ucz. pog.

2. + Tadeusz Rybicki – od ucz. pog.

18.00

+ Jan Cichowski – 15 r. śm.

 

Piątek  4 marca 

 6.30

1.+ Kazimierz Bobiński – od ucz. pog.

2.+ Kazimierz Bobiński – od ucz. pog. – następna 6 marca godz. 8.30.

 7.00

1. + Danuta Kujawska – od ucz. pog.

2. + Danuta Kujawska – od ucz. pog.

 8.30

+ Helena, Janina i Maria Sosnowskie.

18.00

Bożena Maruszewska – z okazji imienin.

 

Sobota   5 marca

 6.30

1. + Zofia Bojanowska  – od ucz. pog.

2.+ Zofia Bojanowska  – od ucz. pog. – następna 6 marca godz. 10.00.

 7.00

1.+ Ryszard Biegalski – od ucz. pog.  

2.+ Ryszard Biegalski – od ucz. pog. – następna 9 marca godz. 10.00.

 8.30

+ Barbara Galas i Henryk Kamiński.

18.00

+ Eugeniusz Margiel – 9 r. śm.